Pýtajú sa jej, kde nechala prsia, jej reakcia stojí za všetko. Xénia Gregušová má na nevhodné komentáre najlepšiu odpoveď

Dana Kleinová

Foto: Instagram (xenia_gregusova)

„Nie, že by sa ma správy a občas aj komenty tohto typu dotýkali, skôr nechápem, prečo má potrebu niekto niečo také písať,“ priznala influencerka na úvod a pokračovala: „Keď má žena menšie prsia, dostane takéto správy, keď si ich dá potom zväčšiť, už je umelina. Podľa mňa je v poriadku, keď si ich dá žena spraviť, ak má z toho dlhodobo kompexy a vie, že jej to pomôže so sebavedomím (je to každého osobná vec).“ 

„Čo už ale podľa mňa nie je v poriadku je, keď ľudia majú potrebu písať ženám takéto správy a dievča, ktoré bolo možno spokojné s tým ako vyzerá, začne premýšľať nad tým, či by si predsa len nemala dať zväčšiť prsia, pretože sa možno na základe takýchto správ začne za svoje menšie prsia hanbiť (aj keď sa vôbec nemá za čo hanbiť)…“ dodala Xénia.

Víťazka Farmy priznala, že ona sa za svoje prsia nehanbí a myslí si, že každý by sa mal mať rád taký, aký je. „Ja menšie prsia vôbec nevnímam ako nejaký nedostatok, práve naopak a podľa mňa sa s nimi žije (a cvičí) jednoduchšie,“ vysvetlila víťazka Farmy.

Ľudia ju chvália

Svojou úprimnosťou a sebavedomím si Xénia opäť získala svojich fanúšikov a tí sa hneď vedeli stotožniť s jej slovami.

„Xenka, výhodou je, že žena si môže naozaj nechať upraviť prsia – zväčšiť, zmenšiť, vytvarovať… Ale mozog sa upraviť nedá… A títo ľudia, ktorí posielajú takéto správy, to potrebujú,“ odkázala jej jedna komentujúca.

„Podľa mňa nezáleží na tom, či má žena väčšie alebo menšie prsia, hlavne že sú zdravé!“ pridáva sa ďalšia.

Mnoho ľudí bolo pobavených tým, že niekto niečo také Xénii vôbec napísal, keďže je podľa nich najprirodzenejšou slovenskou influencerkou a navyše aj cvičí, takže má závideniahodnú postavu. „Ach… jedna z najkrajších prirodzených žien s dokonalou postavou…“ zhodnotila komentujúca.

„Milujem! Za mňa je top, keď je žena prirodzená a zároveň sebavedomá a spokojná. Keep it up!!“ odkázala jej ďalšia.

Najnovšie články