28-ročná česká speváčka už druhýkrát bojuje s rakovinou. Ukázala krutú realitu a zábery po chemoterapii

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (anna_julie_slovackova)

Dcéra Dady Patrasovej a Felixa Slováčka, 28-ročná Anička Slováčková, už druhý raz bojuje s rakovinou. Teraz ukazuje krutú realitu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na svojom Instagrame zverejňuje surové zábery toho, ako vyzerajú jej dni a ako prežíva obdobie po chemoterapii. Anička už pred tromi rokmi bojovala s rakovinou prsníka.

Rakovina sa vrátila

Vtedy absolvovala chemoterapiu, ožarovanie a aj operáciu. Tešila sa, že nad zákernou chorobou zvíťazila, no o niekoľko rokov sa vrátila naspäť.

„Vybojovala jsem si to poprvé – věřím, že to zvládnu i podruhé… Člověk míní… a něco tam nahoře, nebo dole mění a tak když jsem měla 8. 9. oslavovat vydání desky a nového klipu, potvrdili mi návrat rakoviny a na žádné oslavy už nebyla chuť. Co cítím? Strašnej vztek. A pochopitelně strach. A taky mám pocit, že jsem všechny zklamala… nechci v nikom vzbouzet strach a nechci aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není. Usadila se mi tentokrát v plicích… ale i tak jsem připravena znovu k boji,“ napísala v septembri na sociálnej sieti.

Pred niekoľkými dňami zverejnila fotografie pred a po chemoterapii. Na fotografii pred je vysmiata, no na ďalšej už leží na gauči.

Najnovšie články