Pýtajú sa jej, kde nechala prsia, jej reakcia stojí za všetko. Xénia Gregušová má na nevhodné komentáre najlepšiu odpoveď

Dana Kleinová

Foto: Instagram (xenia_gregusova)

Niekdajšia víťazka Farmy si užíva exotickú dovolenku, no kritika a poznámky od neprajníkov ju sledovali aj za hranice Slovenska. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Xénia Gregušová je žena, ktorá má zápal a odhodlanie, čo dokázala nielen v šou Farma, ktorú aj vyhrala, ale tiež v reality šou Survivor, kde sa umiestnila v top 6. Dnes je z nej influencerka, ktorú sledujú státisíce ľudí a ona s nimi zdieľa svoj život. So slávou však prišla aj kritika a Xéniu prenasledovala aj za hranice Slovenska.

Má vraj príliš malé prsia

Xénia si momentálne s priateľom Lukášom užíva dovolenku na Bali a jej profil na sociálnej sieti zaplnili romantické príspevky dvojice. Popri nich sa však víťazka Farmy stihla ukázať aj v plavkách a žien sa pýtala, či preferujú skôr niečo sexy, alebo radšej niečo športové. Fanúšičky a fanúšikovia jej hneď stihli odkázať, že s jej postavou si môže dovoliť čokoľvek a zaplavili ju slovami chvály.

„Tvoja postava je top,“ napísala napríklad jedna komentujúca a ďalšia sa hneď pridala: „Nádherná.“

Mohlo by sa tak zdať, že jej nemôže nikto nič vytknúť a kritika sa k nej nedostáva. Ukázalo sa však, že to nie je pravda a Xénia ju namiesto do komentárov dostáva do správ. „A prsia máš kde?“ znela jedna zo správ, na ktorú sa Xénia rozhodla zareagovať.

Rozhodla sa reagovať

Najnovšie články