Smeje sa z nej celé Slovensko. Starostka obce Fekišovce zrejme takúto publicitu nečakala

Lucia Mužlová

foto: youtube

Dnes sa na internete objavilo video, ktoré okamžite obehlo celé Slovensko. Starostka spolu s dedinkou sa stali hviezdami už za pár hodín. Mnohí sa z nej smejú, no bohužiaľ, je to skôr naopak. Aj takto sa úraduje v našich obciach.

Článok pokračuje pod videom ↓

Spôsob, akým starostka Miloslava Fedorová (SMER-SD) viedla rokovanie šokuje. Vo videu vystupuje ako prísna učiteľka z minulého režimu, núti poslancov spievať štátnu hymnu, pričom ona sama má nejasnosti v texte. Názor si môžete utvoriť sami po zhliadnutí videa. Reakcie a výrazy tvárí zúčastnených poslancov však tiež hovoria za všetko.

Fekišovce – prvé obecné zastupiteľstvo, zostrih

Na východe Slovenska, v okrese Sobrance, vedľa obce Hnojné, je obec Fekišovce. A znovu tam zvolili za starostku Miloslavu Fedorovú.Na youtube sa objavil takmer trojhodinový záznam z prvej schôdze obecného zastupiteľstva, a je to čisté zlato. Ak máte čas a veľa pukancov, prípadne hráte nejakú spoločenskú hru, alebo pijete, pustite si to celé tu: https://youtu.be/PviLlgq7HkcMy, spolu s adminom Marecom sme dnes celé popoludnie dumali, ktoré scény z tejto epickej ságy pre vás vybrať, aby ste si mohli užiť aspoň nejakú esenciu tejto mimoriadnej spoločneskej udalosti. Nakoniec sme skončili s týmto 12-minútovým výcucom. Je to niečo, čo by si mal pozrieť každý Slovák, každý sociológ a politológ a snáď aj psychológ. Tu priatelia je zachytená skutočná sonda do duše nášho národa, nášho myslenia a celej našej krajiny. Skrývala sa na obecnom zastupiteľstve obce Fekišovce. Príjemné sledovanie prajeme.

Gepostet von Zomri am Mittwoch, 9. Januar 2019

Lucia M.