Šperky – trendy 2021

Sponzorovaný obsah

Máte niekoho radi, a chcete Mu (alebo Jej :)), vyjadriť svoju pozornosť a priazeň? Milujete niekoho tak veľmi, že to už nedokážete viac skrývať? Ak áno, tak potom sa určite nakopnite a dajte to vašej Láske najavo!

Keď sa so svojou Láskou nechcete už len kamarátiť či priateliť, ale cítite k nej niečo viac, prekvapte ju zásnubným prsteňom. Zásnuby, pokľaknutie a požiadanie o ruku sú momentom, ktorý váš vzťah posunie o obrovský krok dopredu.

Keď máte Lásku, na ktorej vám záleží…

Zásnubné prstene sú väčšinou jemné a úzke prstienky, v ktorých strede je osadený veľký, okrúhly kamienok (najčastejšie žiarivej bielej farby).

Ako zásnubný prsteň sa najčastejšie kupuje úzky strieborný prsteň so zirkónmi či krištáľmi, prípadne o niečo drahší zásnubák z bieleho zlata. Samozrejme, ak si to môžete dovoliť, môžete vašej životnej Láske kúpiť aj luxusný zásnubný prsteň so vzácnymi briliantami, ktorého hodnota bude časom len rásť.

Keď vám vaša Láska povie áno…

…vtedy sa púšťate do príprav na svadbu, a do výberu obrúčok, ktoré sa budú páčiť vám obom.

Výberu obrúčok sa už odjakživa venovala veľká pozornosť. Ide totiž o najviac viditeľný „symbol lásky a vernosti“, ktorý si na rukách všíma nielen daný pár, ale aj ostatní ľudia. Dáva sa tým najavo, že človek už viac nie je otvorený pre nový vzťah, pretože je už ´zadaný´.

Niekedy si snúbenecké páry vyberajú svadobné obrúčky podľa toho, z akého materiálu a akej farby je nevestin snubný prsteň. Nemusí sa to však nutne zhodovať, pretože nevesta po svojej svadbe už zvyčajne svoj snubný prsteň nenosí vôbec, alebo len príležitostne. Nie je teda dôležité riadiť sa farbou či druhom kovu, z ktorého bol vyrobený zásnubák.

V jednoduchosti je krása

Pokiaľ máte radi striebro a jeho žiarivú ´farbu nevinnosti´, zvoľte si obrúčky z bieleho zlata. Striebro je totiž až priveľmi mäkký kov, ktorý sa na obrúčky nehodí. Z dlhodobého hľadiska nie je striebro tak veľmi trvácne, a časom sa oveľa viac zošúcha a doškriabe.

Biele zlato je síce zmesou žltého zlata, niklu a aj spomínaného striebra, no jeho vlastnosti sú už oveľa lepšie ako u striebra. Obrúčky z bieleho zlata sa po neskoršom odbornom preleštení, stanú opäť nádherne lesklými.

Žlté zlato je skvelou voľbou pre tých, ktorí majú radi tradície a nestarnúcu klasiku. Jeho nádherná, slnko pripomínajúca žltkastá farba, poteší každého a vždy, a to bez ohľadu na vek. Šperky z tohto klasického drahého kovu, sú elegantným doplnkom, ktorý neomrzí, a ktorý bude vždy symbolom bohatstva, luxusu a moci.

Ružové zlato je najmladším, no zároveň stále populárnejším trendom, ktorý uprednostňujú najmä mladí ľudia milujúci romantiku, jemnosť a nehu. Má jemne medený odtieň, pretože je zmesou žltého zlata, medi a striebra.

Ak chcete mať prehľad v aktuálnych trendoch, a potešiť svoju Lásku výnimočným a prelomovým darčekom, prezrite si kolekciu tých najkrajších šperkov na https://savicki.sk. Nebojte sa a požiadajte vašu Lásku o ruku!

Pr článok savicki.sk
0
Komentovať