Nechala si urobiť pery zadarmo a ihneď to oľutovala. Teraz posiela všetkým varovanie

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Nechala si urobiť pery zadarmo a ihneď to oľutovala. Žena, ktorá sa poučila na vlastnej chybe, posiela desivé varovanie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Sun, žena si nechala zadarmo zväčšiť pery. Vyhrala ich totiž v súťaži na Instagrame a hoci bola najprv z výhry nadšená, jej pocity sa rýchlo zmenili. 28-ročná Jessica Burko so slzami v očiach na videu ukázala nafúknuté pery, ktoré boli niekoľkokrát väčšie ako zvyčajne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Cailey Burko (@jessicaburko_)

Nepodarená aplikácia

Jessica vysvetlila, že keď sa po aplikácii výplne vrátila do svojho auta, ostala v šoku z pohľadu na seba samu. Jej pery boli dvojnásobne väčšie ako obvykle a pripomínali pneumatiky. Jessica pritom už viackrát túto procedúru absolvovala, a tak vedela, že niečo nie je v poriadku.„Bolelo to ako čert, čo bolo zvláštne, pretože viem, že by to nemalo,“ povedala hviezda sociálnych sietí z Los Angeles v USA.

„Moja koža prakticky okamžite sčervenala, potom som vedela, že to nie je normálne,“ dodala influencerka.

V ďalšom videu potom vysvetlila, že jej injekčná striekačka zasiahla žilu, čo spôsobilo nadmerný opuch. Jessica neskôr išla do iného kozmetického salónu, aby si výplne nechala rozpustiť. Povedala: „Po rozpustení mi rýchlo klesli pery a moja tvár bola ochabnutá, ale po celom týždni som sa vrátila do normálu.“

Teraz varuje ľudí, aby sa nerozhodovali podľa ceny a vždy navštevovali len ľudí, ktorých poznajú a dôverujú im. Jessica však na túto kozmetickú procedúru úplne nezanevrela, ale vrátila sa k pôvodnému salónu, kam chodila predtým.

@jessicacaileyburko #fyp #cosmeticnightmares #DanceWithTurboTax #trending #cosmetics ♬ Oh No – Kreepa

Najnovšie články