Všimnete si detail na fotografiách 49-ročnej Jennifer Lopez? Ukrýva sa na nich niečo, čo šokovalo svet

Zuzana Fulopova

Hollywoodskej dive Jennifer Lopez aj vo veku 49 rokov môžu postavu závidieť všetky ženy. Len nedávno obletela svet narodeninová fotka, kde prezentuje svoje dokonalé telo a už je tu druhá fotografia, kde môžeme obdivovať jej vypracované bicepsy. A mnohé z nás sa začali pýtať akú metódu cvikov a jedálnička zvolila, že vyzerá aj v tomto veku stále tak skvelo.

Jennifer Lopez už dlho spolupracuje s trénermi ako David Kirsch a Tacy Anderson. Tajomstvo jej pravidelných tréningov spočíva v 32 minútových opakovaných cvikoch, pri ktorých precvičí celé telo. Ide o kombináciu rôznych pohybov, drepov, sklápačiek a klikov.

Ako sa jej tréner Dávid vyjadril, Jennifer to neberie na ľahkú váhu a usilovne maká. „Má genetickú predispozíciu, je fyzicky nadaná s neuveriteľnou fyzickou energiou, ale aj s množstvom mentálnej a emocionálnej energie,“ povedal David.

Jennifer Lopez je fanúšikom tiež metódy od Tracy Anderson, ktorá spočíva tiež v intervalových opakovaniach, zameraných na každú svalovú skupinu. Vyskúšajte si aj vy napríklad 10 minútový workout od tejto trénerky.

Samozrejme len cvičenie by ku pevnej a vypracovanej postave Jennifer nepomohlo. J. Lo je  tiež zástancom zdravého životného štýlu, ktorý presadzuje aj v kuchyni. Kalorická hodnota jej jedla pritom ledva presiahne 1400 kalórií.

Obsahom jej stravy je hlavne ovocie ako jahody, černice, čučoriedky, ďalej zeleninový šalát a kuracie mäso. Raňajky začína napríklad čučoriedkovým šejkom s gréckym jogurtom, na obed si dá šalát so syrom, na olovrant jablko a deň končí grilovaním kuracím mäsom so zeleninou.

Pritom počas dňa popíja len čistú vodu, ktorú dopĺňa s citrónovou šťavou. Niet potom divu, že spolu s cvičením je výsledok dokonalá postava.

Jej tajomstvo spočíva taktiež v tom, že robí to, čo ju baví a pri čom sa cítia tiež šťastná. A to je práve aj fyzická aktivita. Tak čo milé dámy, skúsime to ako L. Jo? Najnovšie svet šokovala nasledujúca fotografia, na ktorej ukazuje, ako môže vyzerať telo 49-ročnej ženy.

Pozri aj: Na prvý pohľad obyčajná fotografia. Toto je však smutný dôvod, ktorý dohnal 6-ročné dievčatko až do nemocnice

Zuzu, womenshealthmag.com

0
Komentovať