Dala som na radu mojej kamarátky a každé ráno som robila toto. Nikdy by som neverila, že budem mať osí driek!

Monizz

Ešte pár mesiacov a máme tu leto. Spolu s jeho príchodom nás však trápia aj čoraz kritickejšie pohľady na naše neforemné brucho, ktoré je všelijaké, len nie ploché. Ak chcete svojmu brušku pomôcť, stačí každé ráno po prebudení vťahovať čo najviac dokážete. Výsledok? Celkom pekné formovanie ženských kriviek.

Článok pokračuje pod videom ↓
1
takprosto.cc

Z vťahovania brucha, samozrejme, nezhodíte žiadne kilá, no tento proces pomôže vaše brucho vytvarovať do pekných ženských kriviek. Tie sa vyznačujú užším driekom a širšími bokmi. A to muži milujú. V skutočnosti je to vlastne celé o tom, že ženy sa chcú cítiť ženami a tú pravú ženskosť neprináša nič viac ako viditeľný driek.

Ženské krivky má každý rád

Väčšina mužov nechce ženu bez pekných ženských kriviek. K týmto krivkám patria boky, zadok, pás a poprsie. Máloktorý muž ohrnie nos nad dámou s príťažlivými proporciami a najmä v súčasnosti, kedy je svet predimenzovaný figurínami a vzorcami, ako by mali ženy vyzerať, symbolom krásy sa čoraz viac stávajú opäť ženy typu „madony“.

93572502_NOT_ORIGINAL_FILESNorma_Jeane-large_trans_NvBQzQNjv4Bqeo_i_u9APj8RuoebjoAHt0k9u7HhRJvuo-ZLenGRumA
telegraph.co.uk

Priblížiť sa k ideálom ženskej krásy nie je také ťažké, ak jednoduchým spôsobom popracujete na svojom drieku. A nezahŕňa to žiadne cvičenia.

Jednoduchá technika

Pre čo najlepší výsledný efekt sa hneď po prebudení a počiatočnom pretiahnutí tela posaďte do polohy tureckého sedu. Ak vám to telo dovolí, preložte členok jednej nohy na lýtko druhej. Nohy by vám mali tvoriť trojuholník, pričom stehná by mali tvoriť jeho strany a kolená uhly.

Keď ste sa správne usadili, vystrite chrbticu, vytiahnite ramená a čo najhlbšie sa nadýchnite. Pomaly vydýchnite a opakujte 2-krát. Potom začnite dýchať už aj s pomocou brucha. S nádychom brucho vtiahnite čo najhlbšie dovnútra a zadržte dych. V tejto pozícii vydržte 10-15 sekúnd. Vydýchnite.

3
takprosto.cc

Toto cvičenie opakujte niekoľkokrát po sebe a ak je to možné, skúste ho robiť aj počas dňa. Na účinok cvičenia nemá vplyv, či ste práve po obede, alebo ste ešte neraňajkovali. Ráno naňho však nikdy nezabudnite. Uvidíte, že váš driek sa začne po týždni či dvoch viditeľne formovať.

2
takprosto.cc

Pozor by si mali dať ľudia, ktorí majú problémy s pľúcami, dýchaním a aj niektorými druhmi alergií. Samozrejme, najmä s takými, ktoré priťažujú pri dýchaní.

Neexistuje účinnejší cvik na krásny driek. Či už máte kilá navyše alebo nie, posilnené budete mať presne to svalstvo, ktoré je zodpovedné za ženský pás. Hlavne sa však nezabúdajte cítiť ženou. Na vašej hodnote kilá nikdy nič nezmenia.

Pozri aj: Očistite svoje telo od nežiaducich látok: Najlepšie prírodné nápoje na jarný detox pre vašu pečeň

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc

Najnovšie články