Nebudete veriť vlastným očiam. 10+ účesov, ktoré vytvorilo len 18-ročné dievča a vyzerajú ako umelecké dielo

Hyriaková Kristína

Foto: Unsplash/ Instagram (hairstylist.dream)

Mladí ľudia sú neuveriteľne šikovní. Dôkazom je aj toto 18-ročné dievča, ktoré dokáže vytvoriť taký účes, že sa vám nebude chcieť veriť, že je to reálne.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Brightside informoval o Milene Diekmann, ktorá vytvára z vlasov neuveriteľné vzory, ktoré vyzerajú ako upletené. Milene sa vždy páčili dlhé vlasy, preto sa ich naučila zapletať. Keď jej však došli nápady, nakoniec začala skúšať niečo iné a robila pokusy, pretože chcela vedieť, ako to bude vyzerať.

Je svojou kaderníčkou aj modelkou

Momentálne je sama sebe kaderníčkou, ale aj modelkou. Na Instagrame má viac než 50-tisíc sledujúcich a jej výtvory vyzerajú skutočne ako umelecké diela. Priznáva, že je za tým veľa práce a aj veľa driny, pretože musí dosť trénovať, ale stojí to za to. Dokonca si ju už všimlo aj množstvo známych celebrít a influencerov. S vlasmi pritom pracuje iba rok.

Popularita jej rastie

Veľmi rada tiež zdieľa návody, ako jednotlivé účesy vytvoriť, aby to naučila aj svojich fanúšikov. Momentálne pracuje zo svojej izby, ale zdá sa, že jej popularita bude len rásť a spôsobí, že si bude môcť otvoriť aj vlastný salón. Niektoré jej videá majú viac než 200-tisíc videní.

Páčia sa vám?

Najnovšie články