Speváčka Tina napísala silný príspevok, spomína na kolaps pred 6-timi rokmi: Ďakuje za to, že žije

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (tinaslovakia)

Speváčka Tina patrí medzi obľúbené umelkyne slovenského šoubiznisu, a to nielen kvôli originálnemu hlasu, ale aj svojím prístupom a vystupovaním. Teraz napísala silný príspevok, v ktorom oznámila, že oslavuje „narodeniny“.

Speváčka Tina si dala od šoubiznisu a hudby na dlhší čas pauzu. Mohla za to diagnóza, skleróza multiplex, ktorá jej prevrátila život na ruby. Teraz je však späť na scéne, vo veľkom štýle a silnejšia, než kedykoľvek predtým. Na svojom Instagrame napísala silný príspevok, ktorý mnohých ľudí poriadne zasiahol.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꧁𝕿𝖎𝖓𝖆꧂ (@tinaslovakia)

Silné slová

Začala slovami, že 6.6. 2022 je to presne šesť rokov odo dňa, kedy zažila svoj prvý životný fyzický kolaps a odviezla ju sanitka. „Cesta po diagnózu… Som po náročnom víkende, od kedy odbila polnoc, mihajú sa mi pred očami myšlienky, ale hlavná téma je vďačnosť. Za to, že som tu, v plnej sile, s rastúcim entuziazmom a radosťou zo života.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꧁𝕿𝖎𝖓𝖆꧂ (@tinaslovakia)

Druhý raz sa narodila

„S úžasnými, múdrymi, talentovanými deťmi. S milujúcim partnerom. S rodinou a ľuďmi okolo mňa, ktorí ma nezištne podporujú, pomáhajú a ľúbia ma. S fyzickou silou väčšou, ako keď som sa športu venovala aktívne. So zástupom ľudí, ktorí stále milujú moju tvorbu. S nekonečnými možnosťami… Viem, že zajtrajšok nie je samozrejmosť, preto si to proste užívam a aj užijem. Všetko. Lebo život je jeden z najkrajších.“

Doplnila tiež, že sama sebe praje krásne „narodeniny“, pretože práve v ten deň pred šiestimi rokmi sa druhý raz narodila.

0
Komentovať