Svetoznáma plus-size modelka získala vlnu chvály: Na odovzdávaní cien ukázala strie

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (ashleygraham)

Svetoznáma modelka Ashley Graham získala vlnu chvály. Na odovzdávaní cien MTV Video Music Awards predviedla svoje strie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Tyla, 34-ročná trojnásobná mama sa zúčastnila na slávnostnom odovzdávaní cien v čiernych šatách a hrdo ukazovala svoje strie. Rozhodla sa ukázať, že žena dokáže byť sexy a ukázať svoje „nedokonalosti“. Ashley je známa tým, že ukazuje svoje telo presne také, aké je.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Zábermi inšpirovala mnohé ženy

„Potrebujem tieto šaty, aby som vytlačila neistoty ohľadom svojho brucha. Všetci potrebujeme pripomienku, že na nás nie je nič zlé alebo škaredé! Milujem túto ženu.“ „Inšpirácia pre všetky mamy, objímte svoje telo. Pôrod je tá najkrajšia vec a ďakujeme za to, že nás odbremeňuješ od strachu.“ „Obdivujem tvoju sebaúctu, dúfam, že jedného dňa sa budem cítiť tak ako ty.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Krásne komentáre

To je len niekoľko z krásnych komentárov, ktoré sa objavili na sociálnych sieťach. Ashley sa nikdy nevyhýbala zdieľaniu nefiltrovaných obrázkov svojich strií. Po tom, ako porodila v júli dvojčatá, ukázala svoje brucho, pričom chcela povzbudiť všetky matky. Len chvíľu po pôrode sa snaží normalizovať každé telo v ktorejkoľvek fáze života. Ashley má so svojím manželom troch synov.

Ku fotografii strií na bruchu tiež napísala, že jej manžel hovorí, že vyzerajú ako strom života. Mnohé ženy ju vnímajú ako inšpiráciu a ako ženskú hrdinku.