Svetoznáma speváčka konečne porodila. Dievčatku dala netradičné meno

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (orlandobloom)

Speváčka Katy Perry priviedla na svet dcérku. Spolu so snúbencom Orlandom Bloomom správy oznámili cez Unicef.

Článok pokračuje pod videom ↓

„Plávame v láske a v zázraku z bezpečného a zdravého príchodu našej dcéry,“ uviedli vo vyhlásení. Ako uvádza portál Eonline, zároveň však dodali aj to, že vedia, že nie každý môže mať taký zážitok z pôrodu ako oni dvaja. „Komunity po celom svete stále trpia nedostatkom zdravotníckych pracovníkov a každých jedenásť sekúnd zomiera tehotná žena alebo novorodenec z dôvodov, ktorým sa dá predchádzať.“

Katy Perry
Foto: TASR/AP

Mnohí nemajú také šťastie

Vymenovali napríklad aj prístup k vode, mydlo, očkovacie látky a lieky. Uviedli taktiež, že ako novopečení rodičia sa cítia zlomení, keď na to pomyslia a súcitia s nimi. Katy a Orlando teda založili darcovskú stránku v Unicef pod názvom DDB, v súvislosti s menom ich dcéry. Tá dostala zaujímavé meno Daisy Dove Bloom.

Reprofoto: youtube (Katy Perry)

Krásne meno

Orlando Bloom má ešte jedno dieťa z prvého manželstva s modelkou Mirandou Kerra, deväťročného Flynna. V apríli odhalili, že čakajú dievčatko. Dlho sa však nevedeli rozhodnúť, aké meno jej dajú, pretože mali pocit, že to zistia až vtedy, keď sa na ňu pozrú. Niektoré hviezdy, ktoré práve v čase koronavírusu prežívali tehotenstvo, si izoláciu užívali, Katy Perry však mala zmiešané pocity.

„Bola som ohromená. Bola som úzkostlivá. Bola som šťastná. Bola som nadšená. Bola som depresívna. Všetko naraz. Svet prežíva divoké časy. Myslím, že ľudia sa už pred rokmi cítili neistí a teraz je to naozaj tu,“ povedala v jednom rozhovore.

Najnovšie články