Táto žena vložila najskôr jednu sklenenú vázu do druhej. To, čo potom vytvorila, bola tá najkrajšia prírodná dekorácia, ktorá sa hodí kamkoľvek

Monizz

Aj vy máte občas chuť vytvoriť si niečo pekné, čo bude len vaše? Ak aj nepatríte k ženám, ktoré dokážu aj z ničoho vyrobiť niečo, nezúfajte. Prekrásne dekorácie nemusia byť vždy zložité ani vyžadovať špeciálne zručnosti. Stačí malý nápad a radosť je na svete.

Článok pokračuje pod videom ↓

Obľúbeným kúskom vo vašom byte sa určite stane takýto nádherný svietnik, ktorý odráža samotnú prírodu. Je len na vás, čím si ho vyplníte. Vytvorte si pôvabnú dekoráciu s nami. Je taká originálna, že ju pokojne môžete posunúť ako darček. A navyše vás ani nebude veľa stáť.

1
takprosto.cc

Dekoračné sklo

Záleží len na vás, či si vyrobíte dekoráciu určenú na sviečky alebo na kvety. Ak máte dve vyššie nádoby, môže vám handmade produkt poslúžiť aj ako pôsobivá váza.

Čo budete potrebovať:

2 sklené vázy, alebo nádoby rôznych rozmerov

morské kamene, mušle, piesok alebo aj celkom obyčajné drobné kamienky

riasy, alebo iné zelené rastliny či drobné kvietky

hrubšiu sviecu

vodu

Vložte menšiu vázu do tej väčšej. Medzi dve sklá naukladajte mušličky, kamienky, piesok alebo všetko, čo chcete použiť. Pridajte kvety alebo zeleň a všetko zalejte vodou. Do menšej vázy vložte sviečku a zapáľte ju. Teraz už len zhasnite svetlo a kochajte sa. Máte byť na čo pyšná!

Inšpirovať sa môžete aj týmto videom, v ktorom vidieť podrobný postup, ale aj materiály, ktoré boli pri výrobe využité.

Čo hovoríte na takýto nápad? Dajte nám vedieť v komentároch.

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc

Najnovšie články