Tento domček má len 22 m²! Budete však veľmi prekvapení, ako vyzerá zvnútra

Mary

Pokiaľ si nedokážete predstaviť bývanie v dome, ktorý má rozlohu 22 metrov štvorcových, pozývame vás na menšiu prehliadku. Presne takýto domček sa nachádza v Švédsku, neďaleko mesta Štokholm a je práve na predaj. Dom je situovaný na pozemku, kde vidíte hlavne krásy čistej nefalšovanej prírody. Ruch veľkomesta či vysoké budovy by ste tu hľadali márne. 

Nenechajte sa ale oklamať veľkosťou tohto domu, vo vnútri skrýva eleganciu, útulnosť a dizajn, o ktorom budete pochybovať, že sa zmestil do tak malej stavby.

Presvedčte sa sami, ako sa dá aj z malého priestoru vyčarovať dokonalý domov.

dom 1
soutaoboa.com

Tento krásny dom je vhodný tak akurát pre dvoch ľudí. Len si to predstavte. Pokoj, ticho a všade naokolo iba krásna čistá príroda.

dom 2
soutaoboa.com

Pre vychutnanie rannej kávy či romantickej večere vám poslúži táto nádherná elegantná kuchyňa spojená s jedálňou.

dom 3
soutaoboa.com
dom 4
soutaoboa.com

Ak ste vášnivý kuchár a máte radi čistý dizajn, v tejto kuchyni budete chcieť variť neustále.

dom 5
soutaoboa.com

Tým, že je tento domček rozlohou naozaj malý, potrebovali mu majitelia dodať opticky viac priestoru. Veľkou výhodou domu je, že sem celý deň svieti slnko. Cez veľké okná teda prechádza dostatok svetla a vy máte pocit, akoby bol priestor okolo vás väčší.

dom 6
soutaoboa.com

Dokonalé kúpeľne nie sú vždy len obrovské priestory s veľkou masážnou vaňou. Presvedčte sa sami.

dom 7
soutaoboa.com

Pokiaľ premýšľate nad tým, ako je vyriešená spáľňa, úplne postačí, ak sa pozriete hore.

dom 8
soutaoboa.com

Pre vychutnanie prírody a teplých letných večerov či posedenia s priateľmi slúži v dome prekrásna terasa, z ktorej máte naozaj neoceniteľný výhľad.

dom 9
soutaoboa.com

Nie vždy je pravdou, že pokiaľ chce človek žiť šťastne a pokojne musí mať okolo seba veľa priestoru. Ľudia sa neustále snažia o to, aby mali krajšie, väčšie či modernejšie domy ako ostatní. Občas však úplne stačí, aby ste sa v dome cítili dobre hlavne vy. Tento domček je toho dôkazom, malý priestor ale nádherný dizajn. Čo poviete, vedeli by ste si v tomto dome predstaviť bývanie?

zdroj: babskeveci.sk (Marianna), soutaoboa.com