TEST: Čo vidíte na obrázku ako prvé? Jednoduchá otázka odhalí, aký je váš postoj k životu a výzvam

Banana

Nemáte čas na zdĺhavé testovanie, množstvo otázok a možností, prípadne zapisovanie rôznych výsledkov? Na odhalenie vašej osobnosti postačí aj jedna jediná otázka a iba jeden obrázok. Rovnako ako aj náš nedávny test osobnosti, aj tento test pracuje so silou vášho podvedomia a na základe vášho prirodzeného intuitívneho výberu dokáže odhaliť aj vašu osobnosť. Konkrétne vaše životné postoje v období, keď na vás čakajú výzvy alebo musíte čeliť dôležitým zmenám či rozhodnutiam. Aký typ človeka ste, spoznáte podľa toho, čo vidíte na obrázku ako prvé.

Článok pokračuje pod videom ↓

Jeden obrázok, jedna odpoveď, perfektný opis osobnosti. K výzvam a životným skúškam sa ľudia správajú zväčša dvojakým spôsobom. Do ktorej skupiny patríte vy? Čo vidíte na danom obrázku ako prvé?

labioguia.com

Odpovedali ste buď slimák alebo lebka a na základe vašej odpovede o sebe zistíte niečo viac. A možno to už aj dávno niekde vo vnútri veľmi dobre viete.

Slimák

Ste veľmi rozvážna osoba a k veciam pristupujete veľmi zodpovedne. Kým zareagujete na daný problém, dobre si to v hlave premyslíte a zvážite každý krok a jeho následky. Rovnako stále ste aj vo vzťahoch, či už sú to kamaráti alebo partner. Nezvyknete meniť nálady ani prezliekať kabáty. Vaši blízki si vás vážia najmä kvôli tejto pozitívnej vlastnosti, no netreba si to mýliť s naivitou. Ľuďom vždy poviete to, čo si myslíte, jednoducho chcete mať aj vo vzťahoch poriadok, preto nemáte rada zavádzanie a nejasné situácie.

Ste trpezlivá osoba, na ktorú sa s problémami obracajú aj iní ľudia, pretože vedia, že ich nenecháte v štichu. Vždy poradíte najlepšie ako viete, no sama pomoc často nevyhľadávate. Viete sa s väčšinou vecí vysporiadať celkom sama a odvážne im čeliť, aj keď si nieste vždy istá, že veci dopadnú vo váš prospech. Vyhýbate sa konfliktným situáciám a spory sa skôr snažíte urovnávať. Ste veľký dobrák a mnoho ľudí to žiaľ môže využívať. Musíte si viac pestovať nadhľad a nenechať sa doslova vysávať osobami, ktoré vo svojom živote dokážu len prijímať, ale nič okoliu nedávajú.

Lebka

Nedá sa o vás povedať, že by ste bola nezodpovedná, ale jednoducho veci lepšie zvládate pod tlakom. Aj keď máte na premyslenie alebo splnenie úlohy more času, začnete sa tým zaoberať až keď je daná vec nevyhnutná a nedá sa ďalej odkladať. Zažívate preto množstvo stresu, no všetok ten adrenalín vás akosi podvedome láka. Dokážete s užívať život, zatiaľ čo ostatní riešia povinnosti a všetko potrebné potom stihnete na poslednú chvíľu. Hoci iní by podobný životný štýl len ťažko zvládali, vám prebdená noc kvôli povinnostiam na poslednú chvíľu príde ako bežná súčasť života.

Často do tejto skupiny patria ľudia s veľkou fantáziou a obrovskou kreativitou, ktorí vedia tvoriť najlepšie pod tlakom a stresom, kedy vedia vytvoriť ohromné návrhy a nápady z nich len tak sršia. Často si ale uvedomíte, že ste dlhodobo v stave obáv alebo stresu a nepokoja, čo môže viesť až k zdravotným problémom. Ak máte niečo riešiť a zhostiť sa nejakej úlohy či už profesne alebo v osobnom živote, chcete poznať podrobnosti. Ak nemáte dostatok informácii, vycúvate, pretože nemáte dostatočnú kontrolu a nadhľad nad danou vecou. Mali by ste občas využiť presný harmonogram a aspoň niekedy urobiť veci v predstihu. Neodkladajte dôležité rozhodnutia na neskôr, pretože sa to často môže vypomstiť.

Pozri aj: TEST: Vyberte si jedno slnko, ktoré vás zaujme najviac a zistite 100% pravdu o svojej osobnosti

zdroj: Jana, labioguia.com

Najnovšie články