TEST: Čo vidíte na obrázku ako prvé? Muža alebo ženu? Jednoduchý obrázok dokáže odhaliť veľmi veľa!

Banana

Ak vás bavia testy a dozvedieť sa o svojej povahe niečo zaujímavé vás skutočne láka, nasledujúci rýchly test vás iste poteší. Nevyžaduje si dlhé a úmorné odpovedanie na množstvo otázok. Naše podvedomie nás odhalí aj na základe jednej jedinej veci. Čo o vás prezrádza váš výber?

Aj zlomok sekundy stačí na to, aby vás podvedomie prezradilo. Čo ste si na obrázku všimli ako prvé? Bol to muž alebo žena?

Žena

pixabay.com

Ak ste si najprv všimli tvár ženy, môžete byť na seba veľmi hrdá. Ste cieľavedomá osobnosť, ktorá sa nebojí tvrdej práce a na svojom zdokonaľovaní svedomite pracuje. Vaše prehry vnímate ako šancu poučiť sa a z boja pokračovať ešte silnejšia a skúsenejšia. Život beriete presne taký, aký je a príliš sa nezaoberáte zbytočnými detailmi. Máte schopnosť vidieť veci v širších súvislostiach, čo vám pomáha aj pri predstavivosti. Viete myslieť do budúcna a vďaka skvelej logike viete veľmi rýchlo spočítať, ako sa veci majú a aký by mal byť váš ďalší krok. Ľudí viete veľmi dobre odhadnúť už po krátkom čase.

Ak vás niekto zradí, viete sa vcítiť do jeho kože, vysvetliť si jeho správanie a danej osobe i odpustiť. Na krivdu ale nezabudnete, no to z vás nerobí pomstychtivú osobu. Ľudia sa vo vašej prítomnosti cítia veľmi komfortne a viete mnohých inšpirovať k veľkým činom či nabrať odvahu na ich plány. Ak sa vám ľudia zdôveria so svojím trápením, vaše slová nie sú len náplasťou na ich bolesť. Viete ich skutočne povzbudiť a postaviť na nohy a to sa cení najviac.

Muž

maxpixel.freegreatpicture.com

Ak ste si na obrázku ihneď všimli tvár muža, ste veľmi svedomitá osoba, ktorá má vo svojom živote i poriadnu dávku šťastia. Máte veľmi dobrý zmysel pre detail a zväčša si viete zapamätať i maličkosti, ktoré ostatní ľudia z hlavy vypúšťajú. Máte veľmi rada spoločnosť iných ľudí a dobrá zábava a kvalitná konverzácia vás vedia nabiť energiou. Aj keď ste rodeným extrovertom a ostatných viete stále rozosmiať, niekedy jednoducho potrebujete vypnúť a byť celkom osamote. Tieto chvíle využívate na očistenie svojich myšlienok a po chvíli ste zase vo svojej koži. Vôbec vám nerobí problém byť sama a takto strávený čas viete veľmi kvalitne využiť na čítanie kníh alebo relax. V ťažkých životných situáciach sa často spoliehate na svoj šiesty zmysel. Intuícia je u vás veľmi dôležitá a viete ju bravúrne využiť vo svoj prospech. Ste rodený optimista a i pre vašich priateľov, rodinu a známych ste akousi nabíjačkou pozitívnej energie. Práve preto vás má okolie veľmi rado, no občas by ste mali myslieť viac na seba. Niektorí ľudia zneužívajú vašu dobrotu, ani si to nevšímate.

Ako hodnotíte popis osobnosti? Sedí na vás charakteristika podľa vášho výberu? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch.

Pozri aj: Kate Middleton sa objavila s rastúcim bruškom a ukázala, že aj ona je niekedy len bežná žena, ktorá sem-tam nosí tepláky

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

Najnovšie články