TEST osobnosti: Čo vidíte na obrázku ako prvé? Váš výber povie veľa o vašich skrytých prednostiach ale aj nedostatkoch

Monizz

Kreatívny alebo skôr pragmatický človek? Aká je vaša osobnosť, povaha, citovosť alebo silné stránky? Práve na takýto účel slúžia testy osobnosti, ktoré vypracovávajú na katedrách psychológie a aj keď im často neveríme, majú veľa do seba. Minimálne preto, že ich vytvárajú na slovo vzatí odborníci. Takže? Čo vidíte na obrázku ako prvé?

libertatea.ro

Pes

Ak ste ako prvé uvideli psa, znamená to, že ste rozumný a rozvážny človek. Ste vyrovnaný so svetom aj so svojim najbližším okolím, ľudia vás považujú za dôveryhodného a preto máte zrejme aj veľa priateľov, alebo aspoň známych. Vaša spoľahlivosť vám zaručuje postavenie, aké vám právom náleží. Diplomatické postoje zasa stabilitu v pracovných vzťahoch. Nenechajte sa ochromiť kritickými situáciami a zachovajte si vás povestný konštruktívny postoj aj keď máte pocit, že niekedy to nie je možné. Ľudia vás budú vždy posudzovať a odrádzať, no uvedomte si, že to je len preto, že cítia vašu silu.

Tvár

Ak ste ako prvé uvideli tvár, ste veľmi optimistický, veselý, zvedavý a väčšinou pozitívne naladený človek. Nič a nikto vás tak ľahko nevyvedie z miery, vždy sa vynájdete. Ste kreatívna osobnosť, ktorá okrem dobrej nálady srší aj množstvom nápadov. Ľudia vás majú väčšinou radi, no na niektorých môžete pôsobiť príliš otvorene a to sa im nemusí páčiť. Vidíte často veci, ktoré iní uvidia až neskôr a dokážete intuitívne ohodnotiť cudzích ľudí, s ktorými sa prvýkrát stretnete. Nedajte sa odradiť neprajníkmi, pretože častokrát je ich negatívny postoj k vám len slabou alebo silnejšou závisťou. Ste rodený umelec a takíto ľudia vždy akosi vynikali a nikdy sa nestretli s pochopením od každého.

Priepasť

Ak ste ako prvé uvideli priepasť, hovorí to o vašej spoločenskej povahe. Máte radi ľudí a nevyberáte si, s kým sa dáte do reči a kto vám za to nestojí. Ľudí vnímate ako živé bytosti a máte voči nim pomerne priateľský postoj, nech sú akýkoľvek. Ste veľmi tolerantný človek, rýchlo sa spriatelíte a neradi posudzujete a ešte menej radi počúvate, ako posudzujú iní. Dokážete sa prispôsobiť ťažkým situáciám, no nie každý sa dokáže prispôsobiť vám. Mnohí z tých, ktorí majú radi veci čierne alebo biele nezdieľajú vaše názory na svet. Nenechajte sa nimi odradiť. Berte ich ako výzvu, ktorá vám môže pomôcť posunúť sa ďalej. Koniec koncov, to máte na živote najradšej.

Pozri aj: O tomto by mali vedieť všetky ženy! 22 faktov o menštruácii, o ktorých mnohé ženy nevedia. Najviac ma prekvapilo, že krv …

zdroj: babskeveci.sk (M), libertatea.ro

Najnovšie články