TEST: Vyberte si jeden geometrický tvar a zistite, ktorý zo svojich negatívnych emotívnych uzlov by ste mali pretrhnúť

Monizz

Máte pocit, že vám chýba energia, elán či jednoducho z vás akoby vyprchalo šťastie? Emócie zaplavujú našu dušu a ovplyvňujú nielen naše správanie, ale aj vnímanie sveta ako takého. Aj tomto aspekte zákutí ľudskej duše sa však dajú pretrhnúť negatívne emočné uzly, len je treba vedieť, ako na ne.

Článok pokračuje pod videom ↓
theearthtribe.net

Pretrhnutie negatívnych uzlov vám pomôže oddeliť emocionálne energetické väzby, ktoré vám na duši spôsobujú ťažobu a ovplyvňujú prežívanie vašich dní. Prečo by ste boli smutné, keď to môže byť naopak? Ktorý symbol je ten váš?

1. symbol – Soľný kúpeľ

theearthtribe.net

Všetko, čo potrebujete, aby sa vaše negatívne emočné uzly pretrhli, je kúpeľ s morskou soľou. A naozaj výdatný kúpeľ, v horúcej vode. Môžete použiť morskú soľ, himalájsku ružovú soľ, ale aj soľ Epsom. Tieto soli pomôžu očistiť vaše aurické polia a negatívna energia spolu s emóciami budú s každým kúpeľom slabnúť. Doprajte si takýto kúpeľ minimálne dvakrát do týždňa a uvidíte, ako sa vám uľaví.

2. symbol – Archanjel Michal

theearthtribe.net

Aby ste sa očistili od negatívnych emócií, mali by ste viac dôverovať symbolom – konkrétne archanjelovi Michalovi. Zaobstarajte si jeho vizualizáciu, či už v podobe obrázka, ikonky, medajlóniku alebo sošky, možností je veľa. Pomôže vám to eliminovať nezdravé vzťahy, vyzdvihne pozitívne aspekty vašich medziľudských hľadaní a zároveň vás obohatí o novonadobudnutú silu do ďalších dní.

3. symbol – Nožnice

theearthtribe.net

V tomto prípade ide skutočne iba o symbol, ktorý si nemusíte nijako hmatateľne zaobstarať. Celkom postačí, ak sa vo chvíľke samoty usadíte, zavriete oči a pokojne a nerušene si predstavíte tento obraz. Pravdepodobne sú vo vašom živote narušené vzťahové väzby s niekým z vášho okolia a to vás napĺňa hnevom, pohŕdaním, či smútkom. Predstavte si danú osobu a seba. Ste spojení hrubým lanom. Teraz vezmite nožnice a toto lano prestrihnite. Tento psychologický rituál opakujte pokojne aj niekoľkokrát počas dňa. Pomôže vám nabrať stratenú rovnováhu a postupne začnete zabúdať na to, že daná osoba vo vás zanechávala negatívne emócie.

Vyskúšate? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Zistite podľa tabuľky svoju ideálnu hmotnosť. Možno by ste vôbec nemali držať diéty, ale skôr naopak, priberať

zdroj: babskeveci.sk, theearthtribe.net