Tom Hanks prekvapil mladomanželov na svadbe. Keď uvidíte to video, nebudete veriť vlastným očiam

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Tom Hanks opäť mnohých ľudí prekvapil. Nečakane sa objavil na svadbe a všetkým zagratuloval. Obe nevesty povedali, že stretnutie s ním bolo čerešničkou na torte.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Today, Diciembre a Tashia oslavovali svoj svadobný deň s rodinou, blízkymi priateľmi a Tomom Hanksom. Išli sa fotiť na pláž pri móle v Santa Monice a Tom sa zastavil, aby im zablahoželal. „Keď sa objavil, boli sme v šoku a chvíľu nám trvalo, kým sme si to uvedomili,“ povedala Diciembre. Na videu zo stretnutia niektorí svadobčania kričali: „To je Woody!“ Odkazovali na postavu v Toy Story, ktorú Tom Hanks nadaboval.

Nie je to prvý raz, čo narušil svadbu

Obe nevesty povedali, že Tom sa s nimi rozprával asi päť inút a dokonca ich požiadal o fotografiu. Pózovali spolu s ich ročným synom Augustom. „Povedal nám, že si všimol obrad a dal nám veľa komplimentov. Povedal, že vyzeráme nádherne, dal nám nejaké rady o láske a bol veľmi pozitívny a pokorný.“

Nie je to pritom prvý raz, čo Tom Hanks „narušil“ svadobný obrad. V roku 2016 videl novomanželov fotiť sa v Central Parku a zastavil sa, aby sa pozdravil a zapózoval. V roku 2018 taktiež prekvapil pár z Alabamy tým, že odpovedal na ich pozvanie. Hoci nemohol prísť na obrad, pozval ich, aby boli hosťami v hre, v ktorej hral.