Toto sú tie najhoršie mená v histórii ľudstva. Neuveríte, ktoré sa do zoznamu dostali

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Niekedy sa pri výbere mena možno až príliš sústredíte na jeho význam. A hoci je pekné vedieť, čo vaše meno v skutočnosti znamená, nájdu sa ľudia, ktorí nenechajú nič na náhodu. Nehľadajú totiž prenesené významy, ale chcú na to ísť doslovne. Preto ak chcú dieťa, pri ktorom im to bude všetko do seba zapadať a nič ich neprekvapí, využijú meno Puzzle.

A, samozrejme, je tu aj jeho presný opak – meno Chaos. Títo rodičia očividne mali doma už niekoľko detí, a tak presne vedeli, ako bude vyzerať ich domácnosť po tom, ako si domov prinesú to najnovšie.

Inšpirovali sa rozprávkami

Keď sa pripravujete na bábätko, je bežné, že mu kupujete veci s detskou potlačou a rozprávkovými motívmi. A práve vďaka nim sa môžete rozhodnúť inšpirovať rozprávkovými postavičkami pri výbere mena. Napríklad, taký Krištofko z Macka Puf.

V tomto prípade sa však rodičia rozhodli inšpirovať naozaj netradične a to menami Yogi a Bambi. Úprimne, v tomto prípade jednoznačne vyhráva Yogi, keďže rozprávka Bambi predsa len zomiera smrťou jeho mamy.

Foto: pixabay.com

Keď máte počas tehotenstva chute

Divným chutiam sa mamičky v tehotenstve jednoducho nevyhnú. Čomu by sa však vyhnúť mali, je pomenovanie svojich ratolestí práve podľa týchto chúťok. Nikto sa totiž nechce volať Dijon, Burger alebo Fanta. Áno, to sú reálne mená, ktoré niekto použil.

Mená chorôb sú viac než estetické

Najnovšie články