Zabudnite na žehlenie! Tento TRIK vás nebude stáť ani cent a za pár minút bude vaše oblečenie okamžite rovné

Lucia Mužlová

Viete si predstaviť život bez žehlenia? Koľkokrát ste po práci boli unavené, no vedeli ste, že doma vás ešte čakajú kopy oblečenia, ktoré musíte vyžehliť? Tento skvelý trik sa objavil na internete a okamžite sa medzi ženami začal šíriť. Oblečenie naozaj nemusíte viac žehliť, stačí, ak sa budete riadiť týmito inštrukciami.

Článok pokračuje pod videom ↓
Foto: pixabay

Ak nemáte dostatok času alebo sa vám do žehlenia jednoducho nechce, čerstvo vypraté prádlo vystriete úplne jednoducho. Dnes už mnoho domácností funguje na kombinovaných práčkach, prípadne má doma samostatnú sušičku prádla. Nie je to nič neobvyklé, práve naopak, je to v dnešnej dobe veľkým hitom. Najlepšie na tom celom je, že tento trik vás nebude stáť ani cent. Je to len fyzika.

Spolu s prádlom vložte do sušičky aj 2-3 kocky ľadu. Sušičku nastavte na vysoký ohrev, no zbytočne ju nepreťažujte. Keď váš program skončí, prádlo bude rovné a nebude potrebné ho ďalej žehliť. Ľad sa postupne topí, vzniká nám voda a tá sa premieňa na paru. Para oblečenie postupne vystiera. Ak neveríte, pozrite si nasledujúce video, ktoré celý proces bližšie popisuje.

Máte nejaké neoceniteľné triky, ktoré by ostatné ženy vyvážili zlatom? Podeľte sa o ne v komentároch.

Pozri aj: Keď mám zapchatý nos a nedá sa mi dýchať, vždy pomôže toto. Rada od starej mamy, ktorú som dostala pred 40 rokmi a stále funguje

Lucia M., dailymail.co.uk

Najnovšie články