Žena zdieľala jednoduchý trik. Vďaka tomuto bude vaše oblečenie rovné aj bez žehličky

Hyriaková Kristína

Foto: Andrew Roberts, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Ak je niektorá domáca práca naozaj neobľúbená, tak je to jednoznačne žehlenie. Pri triku tejto ženy sa však môžete pripraviť na to, že môžete žehličku zavesiť na klinec.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Tyla informoval o žene, ktorá na TikTok-u zverejnila video, ktoré zaujalo množstvo ľudí. Odhalila bezproblémový spôsob, akým vystrie pokrčené veci bez použitia žehličky alebo naparovača. Tento rýchly tip osloví všetkých lenivých ľudí po celom svete.

Už viac nemusíte žehliť

Na sociálnych sieťach získala viac ako 150-tisíc zhliadnutí a tisíce reakcií. Mnohí tiež sľúbili, že tento tip sami vyskúšajú. Je to naozaj jednoduché. Dané oblečenie dá na seba, navlhčí a vysuší fénom na vlasy. Ozvali sa tiež aj ďalšie ženy, ktoré majú svoje triky.

@shelbstales Lazy girl life hack #lifehack #millennial #millennialsoftiktok #momtok #momsoftiktok #ironinghack #lazygirl #elfitup #jeans #wrinklesbegone ♬ All For Us – from the HBO Original Series Euphoria – Labrinth & Zendaya

Jedna povedala, že do sušičky so suchou bielizňou zvykne dať mokrú handru, čo podľa mnohých tiež stojí za vyskúšanie. Čo myslíte vy? Vyskúšali by ste niečo takéto?

Najnovšie články