Trik tejto mamičky ide na dračku! Jej dieťa počas nakupovania neplače a nehádže sa o zem

Kristína Hagarová

Foto: Facebook (Amanda Warburton)

Pre mnohých rodičov je návšteva supermarketu hotovou nočnou morou. Darmo budete deťom vysvetľovať, že musíte nakupovať len veci, ktoré potrebujete, väčšinou to skončí plačom a záchvatom hnevu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál The Sun však informoval o mamičke, ktorá našla priam geniálne riešenie, ktorým sa určite inšpirujú aj mnohé ďalšie. Príspevok zo súkromnej skupiny na Facebooku The Motherload zdieľajú mnohé médiá. Určite to poznáte. Ponáhľate sa v obchode a snažíte sa nájsť len jednu, dve veci, ale potom zrazu ešte musíte naháňať vaše dieťa. Úžasná Amanda Warburton vytvorila ten najlepší trik a svoje dieťa má takto úplne pod kontrolou.

Svojmu malému synovi vytvorila osobitný nákupný zoznam, kde má vlastnú úlohu. Tam má potraviny, ktoré má zohnať a povedala, že je naozaj ponorený do svojej úlohy. Spravila z neho „pomocného nákupcu“ a podľa jej slov má konečne pokoj od neustálych výbuchov zlosti. Je dobrý, neplače a ani nevyvádza, preto je jasné, že mnohé mamičky označujú Amandin nápad za geniálny.

Nákupný zoznam mu mamička vytvorila v počítači a vytlačila. Keďže ešte nevie čítať, stiahla mu obrázky vecí, ktoré pozná a môže ich tak v obchode hľadať. Odkedy s ním však chodí takto nakupovať, nevyvádza a teší sa, pretože má svoju vlastnú úlohu, ktorej sa môže venovať.