Tvar nechtov môže prezradiť veľa o vašej osobnosti. Ak máte jeden z týchto typov, tak by ste o sebe mali vedieť toto!

katka

Každý z nás má iný typ rúk, iný typ prstov či iný typ nechtov. Tieto rozdiely vnímajú najmä ženy, ktoré majú problémy pri manikúre. Napríklad sú lôžka ich nechtov príliš široké, alebo príliš krátke. Možno sú ich nechty príliš úzke a mäkké. Každá máme to „svoje“, ale vedeli ste, že tvar našich nechtov o nás môže prezradiť naozaj zaujímavé veci?

Článok pokračuje pod videom ↓

Preslávený nigérijský učenec vo svojom výskume dokonca tvrdí, že z nechtov môžeme získať totožné informácie ako z odtlačku prsta. Nájdite aj vy svoj tvar a zistite o sebe niečo nové.

Dlhé široké obdĺžnikové nechty

ukr.media

Ak je toto váš typ nechta, ste veľmi vyrovnaný, pragmatický a pokojný človek. Dokážete ovládať svoje emócie a ostatní vedia, že sa na vás môžu vždy spoľahnúť. Držíte svoje slovo a ste rodený vodca.

Krátke hranaté nechty

ukr.media

Ste veľmi vtipný, vynaliezavý a šikovný človek. Taktiež ste veľmi temperamentný, ale výbušný, čo niekedy vedie k prehnaným reakciám. Veľmi rýchlo začnete žiarliť a ste majetnícky.

Dlhý úzky necht

ukr.media

Ste sebecký a úzkostlivý človek. Máte radi luxus a svoje pohodlie. Ste veľmi ambiciózny a vždy si idete tvrdohlavo za svojim.

Krátke okrúhle nechty

ukr.media

Ste síce veľmi netrpezlivý, ale aj napriek tomu šikovný človek. Ste veľmi náročný na seba aj ostatných. Ste perfekcionista a veci musia byť dosť často podľa vás.

Mandľový tvar nechtu

ukr.media

Ste jemná, krehká a romantická duša. Máte idealistický pohľad na svet, ste veľmi radi, keď môžete pomôcť iným a cítite sa užitočným. Ste citlivý a zraniteľný.

Necht v tvare trojuholníka

ukr.media

Ste dosť náladový a vaše pocity sú nestále. Často meníte názor. Ste náchylný k neurózam. V živote chcete dosiahnuť uznanie a slávu. Ťažko znášate pocit, že ste v niečom zlyhali.

zdroj: babskeveci.sk, (Katka), adme.ru