Urobila krok vedľa? Outfit prvej dámy USA rozpútal na internete veľkú diskusiu

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Prvá dáma USA, Jill Biden, zažiarila na sociálnych sieťach už veľakrát a naozaj často to bol práve jej outfit, ktorý zaujal.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Yahoo, najnovšie však jej outfit spôsobil skôr negatívnu diskusiu. 69-ročná Jill bola vyfotená, keď opúšťala leteckú základňu po prílete do Washingtonu po ceste do Kalifornie. Jej outfit bol mnohými ľuďmi na Twitteri označený za trápny alebo gýčovitý, či nevhodný na jej vek.

Foto: profimedia

Povedali, že je príliš stará

„Jill Biden je príliš stará na to, aby mala na sebe niečo také. Je to nevhodné. Skôr by si to mohla obliecť Melania Trump.“ „Hej, Jill Biden, ten obchod sa volá Forever21 a nie Forever61…“ Uviedla jedna komentujúca, ktorá odkazovala na amerického predajcu módy pre mládež. Kým niektoré komentáre boli naozaj hrubé a komentovali aj to, že si prvá dáma USA dala na nohy „rybársku sieť“ a nie pančuchy.

Každý môže nosiť, čo chce

Našlo sa však aj množstvo ľudí, ktorí si myslia, že Jill má nárok obliecť si čokoľvek chce. Nešlo o žiadnu oficiálnu návštevu alebo príležitosť, ktorá so sebou nesie istý kódex v obliekaní. Každý z nás si však môže obliecť to, v čom sa cíti dobre a nezáleží na veku. Aký na to máte názor vy? Myslíte si, že je to nevhodné?