Uznávaný astrológ vyložil karty na stôl. Toto sa stane osudné pre každé znamenie zverokruhu a mali by ste…

Monizz

Osudové leto? Môže byť aj to vaše. Záleží len od toho, či a ako sú spojené fázy vášho života s polohou hviezd. A na hviezdy neradno ukazovať prstom. Sú s nami úzko spojené a ovplyvňujú naše povahu, ktorá na oplátku ovplyvňuje naše konanie. Takže? Čo vám toto leto prinesie?

Článok pokračuje pod videom ↓
pexels.com

Baran

Baranom počas tohto leta hviezdy prajú. Zažijú oveľa viac pozitívneho ako negatívneho a hoci tieto udalosti nemusia byť najkrajšie v ich živote, rozhodne nebudú zabudnuteľné. Šťastie budú mať ľudia vo veku 15, 19, 30, 35, 40, 45, 57, 60, 66 a 76. Všetci ľudia narodení v znamení barana pred viac ako štyridsiatimi rokmi budú prežívať pomerne priaznivé obdobie už po zvyšok života. Nuž, očividne vás nečaká veľa zlého, preto sa na svet pozerajte s pokorou a vďakou.

pexels.com

Býk

Najdôležitejšie bude toto leto pre ročníky, ktoré počas tohto roka oslávia 16, 21, 24, 30, 33, 39, 51, 60 a 64 rokov. Oproti baranom k vám hviezdy nebudú až také priaznivé, najmä ak ste sa narodili pred viac ako tridsiatimi rokmi. Naopak, pre tých, ktorí prežívajú mladosť bude leto plné pozitívnych zážitkov, lásky, ale aj zmien, s ktorými bude nutné sa vyrovnať. A to nemusí byť najľahšie, pokiaľ si to sami neuľahčíte.

pexels.com

Blíženci

Blíženci majú leto zázrakov, najmä tí neskôr narodení. Chráni ich neviditeľná sila a preto sa im toto leto a pravdepodobne aj po zvyšok roka bude vyhýbať utrpenie a ťažkosti. Nudiť sa blíženci rozhodne nebudú, napriek tomu však bude ich život pomerne pokojný a mierny. Šťastný rok budú mať tí, ktorí sa tento rok dožili alebo dožijú 10, 20, 30, 40, 50, 64, 70 a 80 rokov.

pexels.com

Rak

Nadšenie a elán do života vás sprevádza už posledný rok a nebude tomu inak ani počas tohto leta. Po ňom sa však veci môžu zmeniť, preto si užite pokojné a pohodové slnečné dni najviac, ako sa dá. Pre mnoho žien narodení v znamení raka sa bude toto leto niesť v znamení romantiky. Niečo vo svojom živote musíte ochutnať, no potom to musíte nechať aj iným. Taký je osud. Šťastné budú ročníky 15, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60 a 75.

pexels.com

Lev

Pre levy leto osudové je aj nie je. Budú prežívať veľké vzplanutia, úspechy, silné chvíle ale aj zlaté časy. Dočkajú sa veľkých momentov, ale aj mimoriadnych pádov. Otázka znie teda konkrétne : ako si tú ktorú situáciu levy vyložia? Rozhodne by ste mali zmierniť emočný prívaly, ktoré vami lomcujú. Pomerne šťastné leto budú prežívať levy, ktoré oslávili alebo oslávia 19., 36., 40., 57., 60. alebo 76. narodeniny.

pexels.com

Panna

Pre panny bude leto príjemné, najviac však pre tých, ktorí majú 16, 21, 24, 32, 41, 50 rokov. Emócie budú na dranc, no v tom najlepšom zmysle slova. Zažijete mnoho krásneho, na čo nebudete chcieť zabudnúť. Užite si to, lebo toto leto je pravdepodobne jedno z tých priaznivejších. Úspechy zoženú aj tí, ktorí sa snažia o postup v pracovnom živote. Hviezdy vám budú priať a dožičia vám aj radosti rodinného života.

pexels.com

Váhy

Toto leto sa stane hneď niekoľko udalostí, ktoré vás budú viesť k veľkým veciam. Záleží len na vás, ako ich prijmete. Ak sa rozhodnete, že všetko je zle, potom nečakajte, že bude leto príjemné. Ak sa naopak rozhodnete, že veci prijmete s pokorou, všetko pôjde krajšie a máte aj väčšiu šancu na náhly úspech. Neváhajte a rozhodujte sa inštinktívne. Toto leto hviezdy inštinktom prajú! Obzvlášť by ste si mali dať pozor, čo urobíte ak máte práve 16, 24, 32, 40, 48, 56, 64, 72 rokov.

pexels.com

Škorpión

Násilná črta, ktorá vo vás drieme, vás toto leto, žiaľ dobehne. Pre škorpiónov by bolo naozaj najlepšie, aby sa na pár mesiacov zahrabali do piesku, alebo ukryli do poriadne nenápadnej skrýše. Nezúfajte však. Keď hviezdy neprajú v lete, budú priať v zime. Ak prekonáte letné prekážky, verte, že v zime zažijete naozaj extrémne úspechy. Pozor si dávajte najmä ak máte 15, 25, 30, 45, 50, 60, 74 rokov.

pexels.com

Strelec

Nielen leto, ale aj celý rok sa nesie a aj sa bude niesť v znamení úspechov. Strelcom vďaka ich nekonfliktnej povahe hviezdy prajú takmer stále, no niekedy vďaka tomu vyletia príliš vysoko. Práve preto by ste sa mali držať viac pri zemi a ceniť si skúsenosti, ktoré vám život dáva. Obzvlášť šťastní budú strelci vo veku 15, 19, 36, 38, 40, 45, 57 a 75 rokov.

pexels.com

Kozorožec

Počas tohto leta príde významná zmena. Pre kozorožcov vo veku 16, 21, 30, 31, 33, 41, 50 a 57 to bude zmena vítaná a šťastná .Pre tých ostatných však nie. Prinesie smútok a nevyrovnanosť. Nevzdávajte to tak rýchlo a pokúste sa život chytiť za pačesy. Jedine vaša vlastná sila vám dovolí, aby ste nad negatívnymi skúsenosťami vyhrali so cťou!

pexels.com

Vodnár

Práve vaše odmietavé postoje k novým veciam sa postarajú o neveselé leto a dokonca aj neveselú jeseň. Ľahostajnosť s akou pristupujete k životu vás ochudobňuje a ak si myslíte, že zložením hlavy do piesku ostanete nestranní, veľmi sa mýlite. Práve váš názor bude toto leto kľúčový. Nezatvárajte si dvere. Týka sa to najmä vodnárov vo veku 12, 22, 24, 32, 42, 48, 50, 64 a 72 rokov.

pexels.com

Ryby

Nadmerná emocionalita vám bráni racionálne premýšľať. Aj preto si leto navonok užívate síce viac, no v duchu viete, že čosi niekde nie je v poriadku Oveľa šťastnejší a vyrovnanejší budete, ak nájdete vnútorný pokoj a vlastnú cestu. A práve na to je určené toto leto. Dovoľte mu, aby bolo pre vás osudové a nebráňte sa mu. Hlavne ryby vo veku 24, 30, 36, 45, 48, 52, 60 rokov.

pexels.com

 

Pozri aj: TEST: Rok narodenia úzko súvisí s vašou karmou! Toto máte napísané vo svojom osude a mali by ste …

zdroj: babskeveci.sk (M), takprosto.cc