Veľký krok v živote princa Georga. William a Kate sa rozhodli pre dôležitú vec, ktorá zmení všetko

Kristína Hagarová

Foto: TASR archív

Malý princ George už o mesiac oslávi ôsme narodeniny. Je z neho už veľký chlapec, preto mu William a Kate povedali, že sa stane kráľom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál The Sun, Kate Middleton a princ William svojmu najstaršiemu synovi Georgovi na jeho siedme narodeniny povedali, že sa stane kráľom. Niektorí ľudia tvrdia, že je to príliš skoro na to, aby to dokázal pochopiť, no bolo to práve Williamovo rozhodnutie. Spočiatku chcel svojho prvorodeného syna ušetriť od tejto informácie čo najdlhšie a bál sa, že tým bude trpieť. Jeho budúcnosť mu však začal odhaľovať postupne, pretože nechcel, aby zažil rovnaký šok, aký zažil on, keď sa to dozvedel.

Nevedel, o čo ide

Bolo pre neho dôležité aj to, aby mal George bezpešné a stabilné prostredie a prejavovať mu čo najviac lásky. Chce mu ukázať normálnu rodinnú výchovu. V knihe, ktorá mapuje život v kráľovskej rodine sa uvádza, že počas fotenia fotky „Štyria panovníci“, ktorú fotili v roku 2019, George absolútne nerozumel tomu, čo sa deje. Nevedel, prečo pózuje po boku svojho otca, starého otca a prastarej mamy.

Po svojom starom otcovi a otcovi je George tretím v poradí na kráľovský trón. Štvrtou je jeho sestra Charlotte, piatym Louis, šiestym Williamov brat princ Harry a jeho deti Archie a Lilibet.