Rodinné problémy Meghan Markle pokračujú! Tentokrát zaťala do živého jej nevlastná sestra, ktorá ju vyzvala, aby…

KatkaR

Pred niekoľkými dňami verejnosť ohromila informácia o nie práve ideálnom vzťahu, ktorý má snúbenica princa Harryho so svojím bratom Thomasom. Ak ste si však mysleli, že záujem médií o budúcu nevestu sa tu končí, mýlili ste sa. Najnovšie totiž informovali o zarážajúcich skutočnostiach týkajúcich sa ďalšieho z členov Meghaninej rodiny. Avšak, každá minca má dve strany a slová, ktoré vyšli z úst nevlastnej sestry Meghan, môžu verejnosť rozdeliť na dva tábory. 

Článok pokračuje pod videom ↓

52-ročná matka trochu detí, Samantha Grant, tiež známa pod menom Samantha Markle, s Meghan zdieľa spoločného otca. Bývalá herečka a modelka žijúca na Floride trpí sklerózou multiplex, ktorá ju pripútala na invalidný vozík.

pinterest.com

Samantha sa už v minulosti vyjadrovala na margo vzťahu mladých snúbencov a nikdy to neboli práve milé či priateľské slová. Po tom, čo vyšlo v novembri 2016 najavo, že jej nevlastná sestra sa stretáva s princom Harrym, jej uštedrila prvú ranu pod pás.

Verejne sa totiž vyjadrila, že Meghan sa princ vždy páčil, pretože sa túžila stať princeznou a odjakživa mala slabosť na ryšavcov. Zároveň ju označila za ženu, ktorá sa chce takýmto spôsobom jednoducho vyšplhať po spoločenskom rebríčku.

O pár mesiacov neskôr Samantha prostredníctvom médií Meghan varovala a pripravila ju na to, že vo svojej knihe zverejní rôzne pravdy a skutočnosti týkajúce sa ich rodinného života. Neskôr Samantha zmenila stratégiu a po zásnubách sympatického páru sa začala o svojej nevlastnej sestre a jej budúcom manželovi Harrym vyjadrovať s láskou a úctou.

Tento prístup jej vydržal až do januára 2018, kedy sa na margo Meghaniných zásnubných šiat vyjadrila takto: “Keď dokážeš minúť 75 000 libier na šaty, dokážeš minúť 75 000 libier aj na svojho otca.“ Ich otec, Thomas Markle, totiž v roku 2016 zbankrotoval a v súčasnosti žije v Mexiku.

Samantha neváhala spochybniť ani motívy, ktoré krásnu Meghan vedú k jej humanitárnej činnosti. Charitatívne projekty, ktoré zahŕňali napríklad cesty do Rwandy, kde Harryho snúbenica podporila kampaň za čistú vodu či do Indie, kde sa snažila o zlepšenie vzdelávacích podmienok dievčat a dosiahnutie rovnosti pohlaví, na jej nevlastnú sestru asi neurobili veľký dojem. “Vo svojom živote som videla mnoho situácií, kedy celebrity navštívili chudobou postihnuté miesta a boli pri tom dokonale oblečené. Naozaj to vyzerá iba ako dobrá príležitosť na fotografovanie.“

Meghan became a World Vision Global Ambassador after travelling to Rwanda with World Vision in February 2016. She saw…

Gepostet von Meghan, Duchess of Sussex am Sonntag, 7. Januar 2018

https://www.instagram.com/harry_meghan_updates/Harry's girl: Meghan Markle, 36, inspired Rwandan girls to achieve…

Gepostet von Prince Harry & Meghan Markle Fans am Samstag, 3. Februar 2018

Keďže Samanthe pravdepodobne dochádzajú originálne nápady, ktorými by mohla Meghan zhodiť v očiach jej snúbenca, kráľovskej rodiny i verejnosti, najnovšie znova vytiahla finančné problémy ich otca Thomasa a vyzvala Meghan, aby konečne “začala konať a pomohla mu postaviť sa znova na nohy.“

Čo si myslíte o ostrých slovách Meghaninej nevlastnej sestry? Mohla by byť dôvodom týchto nenávistných odkazov žiarlivosť alebo sa podľa vás zakladajú na pravde? Svoje názory a domnienky môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov.

Pozri aj: Horoskop pre mamičky: Toto je rebríček TOP matiek podľa znamenia zverokruhu! Pozrite sa, na ktorom mieste ste skončili vy

Katuš, thesun.co.uk

Najnovšie články