William a Kate zverejnili vianočnú rodinnú fotku a mnohí ľudia zostali prekvapení. Tento detail bije do očí

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (dukeandduchessofcambridge)

Veselé Vianoce od kráľovskej rodiny! Aj tak by sa dala popísať fotografia, ktorú pred niekoľkými dňami na sociálnych sieťach zdieľali William a Kate. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Najobľúbenejší členovia kráľovskej rodiny William a Kate zverejnili pred niekoľkými dňami na sociálnych sieťach svoju každoročnú vianočnú pohľadnicu. Ako uvádza portál People, je už tradíciou, že pár zdieľa fotografiu spolu so svojimi troma deťmi. Aj na týchto fotografiách môžeme sledovať ako deti rastú, ale aj to, na koho sa začínajú podobať. 8-ročný George, 6-ročná Charlotte a 3-ročný Louis sú pod drobnohľadom novinárov, ale aj fanúšikov.

Špeciálny význam

„S potešením zdieľame novú fotografiu rodiny, ktorá je aj na tohtoročnej vianočnej pohľadnici,“napísali na sociálnych sieťach. Na fotografii pózujú spolu počas súkromného rodinného výletu do Jordánska začiatkom tohto roka. Táto krajina má špeciálne pre Kate veľký význam, pretože tam pár rokov so svojou rodinou žila, keď jej otec pracoval pre British Airways.

Na koho sa podobajú?

Kate aj William pôsobia na fotografii neformálne, láskyplne sa dotýkajú a ich deti taktiež vyzerajú spokojne. Mnohí fanúšikovia pod fotografiou opäť nechali komentáre o tom, na koho sa deti podobajú. Kým princa Georga väčšina ľudí zaradila okamžite ako kópiu svojho otca princa Williama, Charlotte je podľa mnohých celá kráľovná Alžbeta. Princ Louis sa zase podľa komentujúcich ako jediný podobá na Kate, teda na jej stranu rodiny. Čo si myslíte vy?