10 najlepších trikov na každý deň. Odteraz už budete vedieť, čo robiť s vajíčkom, ktoré vám padne na zem

Lucia Mužlová

Každodenný život nás stále konfrontuje s novými a novými úlohami. Občas sa modlíme za nejaký trik, ktorý by nám umožnil nejakú činnosť uľahčiť. Keď si predstavíme, že napríklad upratovaním strávime polovicu dňa, už teraz sa nám do toho nechce. Pripravili sme pre vás 10 trikov, ktoré vám uľahčia každodenné problémy a verím, že vám pomôžu.

Farby

trikynakazdyden1
takprosto.cc

Ak máte doma malé deti, alebo ste umelec, určite sa stretávate s problémom, že je nádoba, v ktorej máte farbu, ostáva špinavá a len ťažko sa dá vyčistiť do stavu, v akom bola predtým. Ak chcete, aby ostala nádoba či pohár čistý, vystlite ho hrubým sáčkom alebo plastovým vreckom, do ktorého dáte rozriedenú farbu.

Smoothie

trikynakazdyden2
takprosto.cc

Ak ráno nestíhate a nemáte čas na prípravu raňajok, tento trik je pre vás ako stvorený. Pripravte si kompletné raňajky v hermeticky uzavretom sáčku, ktorý uskladníte v mrazničke. Ráno stačí sáčok vybrať, chvíľu počkať, jeho obsah potom vysypať do mixéru a smoothie je na svete.

Kancelárske spinky

trikynakazdyden3
takprosto.cc

Pomocou kancelárskych spiniek môžete v mrazničke, či chladničke ušetriť veľa miesta.

Skladovanie šatiek, šálov, či tielok

trikynakazdyden4
takprosto.cc

Obľúbené šatky či šály môžete mať vždy po ruke a nemusíte mať plný šuplík, v ktorom poriadne ani neviete, kde čo je. Stačí, ak na vešiak pripevníte háčiky, podobné ako sú na závese do sprchy a šatky alebo tielká zavesíte.

Pokračovanie na ďalšej strane…