Táto žena našla v skrini staré, lacné a vyťahané oblečenie a vytvorila takéto očarujúce kúsky. Vycibrený vkus a kreativitu by jej mohli závidieť aj módni návrhári!

Monizz

Sarah Tayo sa šiť naučila sama. Najradšej prešíva staré veci a vytvára z nich nové a krásne kúsky. Štýlovým oblečením zásobuje celú svoju rodinu. Tri deti a manžel sa tak tešia z originálnych vecí a majú istotu, že nikdy na ulici neuvidia nikoho, kto by chodil v tom istom.

takprosto.cc

Inšpiratívne premeny šikovnej Sarah sú však vo svojej podstate ohromne jednoduché. Ak sa bližšie pozriete na fotky prešitého oblečenia v porovnaní s pôvodným, zistíte, že trik spočíva v niekoľkých jednoduchých ťahoch ihlou či nožníc. Kreativite sa medze nekladú a mladá Sarah to vie. Jej rodina na ňu môže byť pyšná.

Premeny na nepoznanie

Zo starej flanelovej košele ušila Sarah štýlové šaty takého kvalitného materiálu, aký už dnes pomaly ani nie je možné dostať.

takprosto.cc

Stačí prišiť pár pásov krásnej čipky a nové šaty sú na svete.

takprosto.cc

Prečo nevyužiť staršie tričko, ktoré sa len tak povaľuje v skrini, na tvorbu novej štýlovej sukne?

takprosto.cc

Zo objemných šiat po mame ušila Sarah tieto krásne peplum šatočky, ktoré môže pokojne nosiť aj na slávnostnejšie príležitosti.

takprosto.cc

Jedna z dcér šikovnej krajčírky zbožňovala otcovu veľkú košeľu. Mama jej teda ušila utešené šaty, ktoré by dievčatko najradšej nosilo stále a všade.

takprosto.cc

Druhá dcéra zasa obľubovala staršiu mikinu. Šikovná mama aj z tohto vyťahaného kusa látky dokázala vykúzliť šaty na bežné nosenie.

takprosto.cc

Zo staršieho saka z kvalitnej a peknej látky môžu byť pokojne detské šaty a vystane aj na mašľu.

takprosto.cc

Spoločenské šaty ušila Sarah aj pre seba. Použila na to starý kus, ktorý našla v maminom dome ešte po svojej babičke. Povedali by ste, že toto môže vzniknúť z niečoho tak neforemného?

takprosto.cc

Z obyčajnej sukne neobyčajná. Stačí skrátiť, vyžehliť a ušiť nápaditú mašľu, ktorá oblečenie osvieži a zároveň odpúta pozornosť od problematických partií.

takprosto.cc

Stačilo zúžiť staré šaty a na svete je nový moderný kúsok.

takprosto.cc

Sarah sa vyžíva v prerábaní starých vecí po jej predkoch. Týmto šatám dala zabrať, no výsledok je očarujúci a majiteľka šiat takisto.

takprosto.cc

Na overaly už dnes nedá dopustiť nejedna moderná dáma a zo starých, neforemných, rifľových šiat si aj Sarah ušila kúsok, ktorý len tíško závidíme.

takprosto.cc

Prešili ste si niekedy staré oblečenie na niečo nové a originálne? Pochváľte sa  nám niektorým z vašich výtvorov fotografiou v komentároch.

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc