Aj princezná Charlotte ju od rodičov dostala. Takúto rozkošnú prezývku má doma dcérka Williama a Kate

Lucia Mužlová

Spomeniete si ešte na nejakú prezývku, ktorú ste ako dieťa mali v rodine? Často nám to bolo nepríjemné a čím viac sa nám to nepáčilo, tým častejšie nás tak rodina oslovovala. O kráľovskej rodine vám články prinášame pravidelne, no dnes to bude o niečom inom. Aj oni sú mimo fotoaparáty a verejnosť normálna rodina, ktorá si rozdáva prezývky. Princezná Charlotte dostala tú najrozkošnejšiu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Kate sa pred Vianocami objavila v obchode spolu s Charlotte, kde ešte kupovali nejaké darčeky na poslednú chvíľu. Práve zamestnanci obchodu počuli, ako sa Kate prihovára svojej malej dcére a párkrát ju oslovila prezývkou.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prince George Alexander Louis (@hrhprincgeorge) on

Malá Charlotte sa po čase začala v obchode nudiť a sadla si na zem, kde čakala na svoju mamu. Kate jej povedala, že by mala zo zeme vstať a pritom použila prezývku „Poppet“, čo v preklade znamená drobček alebo chrobáčik.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Royals of Europe (@royals.of.europe) on

Na tejto prezývke by nebolo nič zvláštne, no predsa je tu jeden fakt, vďaka ktorému ju ľudia považujú za roztomilú. Poppet je prezývka, ktorou oslovuje Kate aj princ William. Volal ju tak od začiatku ešte pred samotnými zásnubami. Zdá sa, že ju zdedila aj ich dcéra.

Pozri aj: Celá mamina! Nové roztomilé fotky princa Louisa sú jasným dôkazom toho, že sa viac podobá na Kate

Lucia M., womenshealthmag.com