Život im už nikto nevráti. Opitý vodič zabil tri deti, matka po rokoch zdieľa fotografiu, pri ktorej nezastavíte plač

Hyriaková Kristína

Foto: Facebook (Jennifer Neville-Lake)

Portál Ladbible informoval o srdcervúcom príbehu zničenej matky, ktorá vinou opitého rodiča prišla o všetky tri deti. Teraz sa podelila o fotografiu, ktorá sa dotkla mnohých ľudí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Matka zdieľala na Facebooku fotografiu troch obedových boxov na ich hroboch. Jennifer Neville-Lake z Bamptonu v štáte Ontario chcela takto poukázať na to, čo pre jej deti znamenal začiatok školského roka. Deväťročný Daniel, päťročný Harry a dvojročná Milly tragicky zahynuli v roku 2015, keď opitý vodič prešiel stopku.

Srdcervúca fotografia na sociálnej sieti

Práve ich tašky z toho roku umiestnila na hrob. „Chlapci by si vzali svoje boxy na obed do školy a Milly zase do hudobnej triedy, kde strávila čas so svojím otcom.“ V rozhovore pre Good Morning America povedala: „Vaše voľby sa stanú činmi s následkami… Nikdy sa nebudem na ne pozerať, oslavovať s nimi, plakať, učiť sa, vidieť ich rásť len kvôli rozhodnutiu šoférovať opitý.“ 

Kvôli alkoholu prišli o život štyria nevinní ľudia

Tri deti boli zabité, keď sa vracali od starých rodičov. Marco Muzzo vrazil do auta, v ktorých sedeli deti spolu so starými rodičmi. Jediný človek, ktorý prežil, bola Jenniferina mama, Neriza Neville. Policajti neskôr zistili, že Marcova hladina alkoholu v krvi bola dvakrát nad hranicou zákona. Podľa Jennifer sa v ten deň hnevala, lebo išli neskoro. Potom si zapla správy a videla haváriu. Hneď myslela na to, že to je jej auto.

Nechcela veriť tomu, čo jej povedali doktori

Jennifer a jej manžel Ed boli informovaní políciou, že ich najstarší syn Daniel zomrel krátko po havárii. Harry a Milly boli prevezení do nemocnice, no lekári ich nedokázali zachrániť. „Spomínam si, ako som sa pýtala doktora: Všetky moje deti? Všetky moje deti sú preč? To nemôže byť pravda…“ Marco Muzzo sa stal vinným a bol odsúdený na desať rokov väzenia.

Nikto si nedokáže predstaviť, že príde o celú svoju rodinu behom jednej chvíle. Je hrozné, že ľudia nedbajú na pravidlá a kvôli nedbanlivosti prišli o život štyri nevinné životy. Je podľa vás trest desať rokov väzenia adekvátny? Nech sa deje čokoľvek, deti rodičom nič nevráti a žiadny by nemal prísť o jedno dieťa, nieto ešte o všetky tri. Z takejto tragédie sa nedá len tak spamätať.

Najnovšie články