Aké je tajomstvo štíhlej postavy Jennifer Aniston? Aj po 50-tke vyzerá neskutočne, radikálne diéty však nečakajte

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (jenniferaniston)

Jennifer Aniston má 52 rokov a vyzerá naozaj neuveriteľne dobre. Mnohé ženy by namietali, že má takú dobrú postavu len preto, lebo nikdy nerodila, opak je však pravdou. Seriálová Rachel Greenová si na svojej postave dáva záležať. Diéty v tom však nie sú.

Čo je teda naozaj za nádhernou postavou Jennifer Aniston? Portál HealthLine spísal celú jej rutinu, ktorú dodržiava, aby bola neustále fit. Hoci priznala, že v minulosti vyskúšala niekoľko diét, podľa toho, čo tvrdí teraz sa skôr sústreďuje na to, aby bola jej strava vyvážená. Uprednostňuje „nediétny“ prístup a nemá žiadne prísne pravidlá, ktoré potraviny môže alebo nemôže jesť. Zameriava sa na to, aby jej strava vyhovala, a posilnila jej fyzické aj duševné zdravie, teda aby sa cítila čo najlepšie.

Vyhýba sa nezdravým jedlám, diétu nedodržiava

Žiadne potraviny príliš neobmedzuje, no stráni sa cukru zo sladkostí, ale napríklad aj pečiva, vyprážaných jedál a polotovarov. Podľa niektorých rozhovorov tiež praktizovala prerušovaný pôst, 16:8, teda že jedáva len 8 hodín počas dňa a 16 hodín drží pôst. Zvyčajne teda neje po večeri o 18:00 a raňajkuje približne o 10:00.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Jennifer cvičí päťkrát do týždňa a veľmi často mení svoju rutinu, aby maximalizovala výsledky. Venuje sa joge, boxu, behu, bicyklovaniu, silovému tréningu, aerobiku a veľmi často chodí na prechádzky, ktoré ju upokojujú. Sama priznala, že práve po 40-tke sa musela začať v jedle trochu obmedzovať, no teraz väčšinou všetko, čo zje aj vyšportuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Miluje cvičenie

Na cvičenie si Jennifer vždy urobí čas, pretože ju baví a cvičí spolu s osobným trénerom. Joge sa venuje takmer každý jeden deň a cvičí svoju obľúbenú zostavu, ktorá síce trvá len polhodinu, ale urobí všetko potrebné. Dôležitou súčasťou jej rutiny je podľa nej aj aktívny odpočinok.

Najnovšie články