Ako sa zbaviť prebytočného tuku na brušku už za 7 dní bez toho, aby sme museli hladovať? Tento tukožrútsky nápoj funguje na 100%

Monizz

Sebareflexia je fajn vec, no uznajme si, že niekedy to s ňou mierne preháňame. Častokrát nie sme ani také tučné, ako sa pri pohľade do zrkadla cítime. Ak však máte pocit, že to s vami nie je také zlé, no mohlo by byť lepšie, zbavte sa toho, čo sa na vás usadilo a nemuselo. Nemusíte cvičiť. Stačí vedieť, čo piť!

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay.com

Nepovieme žiadnu veľkú novinu. Strava je tou najúčinnejšou metódou, ako zhodiť prebytočné kilá z miest, kde im to nepristane. Keď si tento maličký detail uvedomíme a budeme si ho uvedomovať aj počas bežného dňa, všetko sa pre nás stane oveľa jednoduchším. A aj tukožrútsky koktejl sa bude piť ľahšie.

Koktejl na spaľovanie tukov

Zníženie hmotnosti pomocou nápoja už prinieslo nejednej zúfalej žene krásne ovocie v podobe peknej postavy. Požadované výsledky však nedosiahla žiadna len tým, že nápoj pila raz za týždeň, v tom lepšom prípade jeden celý týždeň a potom prestala. Zbavte sa stresu, napätia a povedzte si, že toto je to najlepšie, čo pre seba, svoje zdravie, psychiku a hlavne postavu môžete urobiť. Správny začiatok sa viaže pozitívny prístup!

pixabay.com

Koktejl by mal byť súčasťou vašich raňajok. Ubezpečujeme vás, že nie je nijako zdraviu ani telu škodlivý, pretože sa skladá len z tých najzdravších surovín.

Pripravte si:

100g nízkotučnej kyslej smotany

1 PL ľanového oleja

½ mrkvy

½ zeleného jablka

trochu citrónovej šťavy

pixabay.com

Zmiešajte kyslú smotanu, ľanový olej a citrónovú šťavu. V mixéri si rozmixujte mrkvu a jablko na kašu a pridajte ich do zmesi. Potom všetko spolu dobre premiešajte a vypite. Zle vám rozhodne nepríde. Nanajvýš si na novú chuť budete musieť trošku zvykať. Vďaka smotane a oleju je koktejl výživný a zasýti vás aj na celé dopoludnie. Ak vám predsa len nebude stačiť, pripravte si k nemu kašu z pohánky alebo ovsených vločiek. Oslaďte ju medom.

Koktejl môžete pokojne piť 30 minút pred jedlom, má to dobrý vplyv na množstvo jedla, ktoré skonzumujete a zároveň vám naštartuje metabolizmus a bude vám rýchlejšie spaľovať. Odporúča sa ako doplnok stravy, ale aj ako hlavné jedlo na raňajky prípadne zdravú večeru.

pixabay.com

Všetko závisí len od vás a od vašej pevnej vôle. Pitím nápoja znížite množstvo spotrebovaných kalórií a prebytočná hmotnosť sa postupne začne strácať. Zázraky však nečakajte po týždni, ale aspoň po dvoch. Ak si chcete novonadobudnutý režim zachovať, pite koktejl ako rutinnú záležitosť. Akonáhle prestanete, vedzte, že kilá sa môžu ľahko vrátiť. Jedine, že by ste medzičasom „podľahli“ nejakej fyzickej aktivite.

Ak si chcete ku krajšej postave pomôcť ešte viac, vylúčte zo stravy čo najviac cukrov a pite veľa tekutín, najmä čistej vody. Vyskúšate?

Pozri aj: Táto šikovná žena vie, ako zmeniť obyčajné jedlo na nezabudnuteľnú slávnostnú večeru. Všetko, čo budete potrebovať, je látkový obrúsok a tento návod

zdroj: babskeveci.sk (M)