Dlho ma trápili kilá držiace sa neustále len v okolí bruška. Potom mi kamarátka poradila túto fintu a odvtedy som nielen schudla rýchlo a efektívne!

Monizz

Najhorším a naoko neriešiteľným problémom všetkých žien sa v určitom veku stáva bruško. Na ňom sa zachytáva jednoducho všetko. Od sladkostí až po večerné deci bieleho. A niekedy máme pocit, že sa tam zachytáva ešte dokonca aj zelenina a ovocie!

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay.com

Bruško rastie vekom, hormonálnymi zmenami, ale aj nesprávnou životosprávou, ktorá môže viaznuť len v malých drobnostiach. Ak je však pre vás vzhľad dôležitý a prevísajúce alebo rastúce bruško vás obmedzuje a obťažuje zároveň, vyskúšajte túto po stáročia používanú fintu a uvidíte, že kilá zídu alebo vystúpia tam, kde chýbajú. Pri pohľade do zrkadla po pár týždňoch s potešením zistíte, že na vašom tele je všetko akosi rovnomerne rozložené.

Osvedčený spaľovač

Aby bolo chudnutie nielen zábavné, ale takmer neciteľné, vypite každý deň nalačno grapefruitový nápoj so špeciálnym zložením. Tentoraz to nebude len o grepoch, ktoré účinne odbúravajú kilá, ale aj o jablčnom octe, ktorý je v kombinácii s citrusmi priam zázračný. Sedem dní a prvé skutočne viditeľné výsledky budú na svete. Ak budete dôsledné, po niekoľkých dňoch začnete badať úbytok v oblasti pása o niekoľko centimetrov.

pixabay.com

Zmiešajte si 150ml grapefruitovej šťavy s lyžicou medu a dvomi polievkovými lyžicami prírodného jablčného octu a nápoj dorieďte 50 ml čistej vody, nie bublinkovej. Nápoj si dávajte pravidelne každé ráno ešte skôr, než sa naraňajkujete a potom približne štvrťhodinku pred večerou.

Bojovník proti nadváhe

pixabay.com

Vo všeobecnosti je šťava z grepov považovaná za neuveriteľne silný prírodný liek v boji s prebytočnými kilogramami. O to viac, že obsahuje flavonoidy, ktoré sú veľmi odvodňujúce, odbúravajú tuky a zmierňujú celulitídu. Nezabudnite však, že spaľovanie tukov nie je o tom, že nebudete jesť, alebo budete týždeň jesť len samé zdravé veci a potom sa dostanete do starého kolobehu.

pixabay.com

Piť grepovú šťavu by ste si mali zvyknúť dlhodobo a popri tom sa stravovať normálne. To znamená jesť toľko, koľko si vaše telo pýta, aby bolo sýte a hýbať sa primerane vášmu veku a pohybovým schopnostiam. Ak ste doteraz iba sedeli doma, nečudujte sa, že brucho rastie a rastie. Ak pridáte do týždňa dve dlhšie prechádzky, spraví to vo vašom živote veľkú zmenu. Možno ju nepocítite na váhe, ale sami na sebe. Okrem toho sa hovorí, že grepy zlepšujú náladu a dokonca dodávajú chuť a radosť do života. Už len pre toto by ste ich mali vyskúšať!

zdroj: babskeveci.sk (Monika), sovkusom.ru

Najnovšie články