Ako spoznať lacnú ženu od skutočnej dámy? Dávajte si pozor na tieto veci, ktoré z vás robia horšieho človeka

Monizz

My ženy sme komplikované stvorenia. Raz chceme to, potom ono. Jedno, čo však chceme všetky, je byť pekné a atraktívne. Aj toto však chceme každá iným spôsobom. Niektoré sa pýšia extravaganciou, iné eleganciou, ďalšie najmodernejšími trendami a niektoré sú jednoducho lacné.

pexels.com

Podľa odborníkov by ale ženy nemali vyzerať krásne len pre svoje okolie, ale najmä pre seba. Ak sa teda páčite sama sebe, potom môžete byť spokojná. Ak sa ale viac snažíte zapáčiť okoliu a predbiehate sa s kolegyňami, kamarátkami či cudzími ženami na ulici o to, ktorá bude „väčšia šupa“, potom by ste sa mali nad sebou vážne zamyslieť.

Aby všetci vedeli, že mám veľa

Viditeľné značky, veľa kamienkov, neraz i zvieracie vzory, príliš mnoho bižutérie, efektný nechtový dizajn. Toto nie je krásna žena, toto je vianočný stromček, ktorý na seba upútava pozornosť všetkými možnými spôsobmi. Dáma sa nikdy netrápi tým, či nosí oblečenie značkové, ale či je kvalitné a pekne jej sedí. Nepotrebuje veľa ozdôb, nepotrebuje gélové nechty a nepotrebuje dokonca ani vystavovať na obdiv svoje drahé kabelky.

pexels.com

Závislá od značiek

Elegancia nie je o značkách. Akokoľvek veľa peňazí máte a môžete si dovoliť to najlepšie, vystavovať to na obdiv je jednoducho lacné. O to horšie je, ak si kupujete značkové veci z kolekcií spred piatich rokov len preto, lebo teraz sú už lacnejšie a navyše na nich vidieť logo. Nie, takto sa dámy nesprávajú. Dáme nejde o značku a nepotrpí si na drahé veci. Dáme ide o jedno jedine – o dokonalú kvalitu a pekný vzhľad.

Noštek hore

Lacnú ženu spoznáte aj podľa typických póz. Väčšinou sa snaží pôsobiť veľmi sexy, a to presne tým spôsobom, že mierne nadvihuje bradu. Opticky sa jej zúžia oči, preto pôsobí veľmi povýšene. Na rozdiel od lacnej ženy, dámy uprednostňujú prívetivý úsmev, jemný vzhľad a skromnosť. Neprovokujú pohľadom ani vyhrnutým nosom a nikdy neukazujú, čo si o ľuďoch myslia, aj keby voči nim prechovávali všetko možné, len nie sympatie.

pexels.com

Nesprávne miesto, nesprávny čas

Čím som viditeľnejšia, tým lepšie. Takto rozmýšľa lacná žena, ktorá túži byť stredobodom pozornosti. Sľubuje si atraktivitu od krátkych sukieň, obtiahnutých vecí či výstrihov. Rada zloží podprsenku a cez látku ukazuje vytŕčajúce bradavky. Lacná žena sa síce snaží byť vždy upravená a mnohí jej to aj zhltnú. Pozornému oku však neujde, čo za takýmto zjavom stojí.

youtube.com

Luxus nadovšetko

Lacné ženy sa delia na dva druhy – buď majú studnicu peňazí, z ktorej čerpajú (rozumej bohatý muž), alebo majú málo, a aj to minú na seba. Spravidla nenakupujú ekonomicky a spravidla nerobia vlastne nič iné, len nakupujú a fintia sa. Majú najdrahšie iPhony a pýšia sa nimi akoby náhodou fotkami o zrkadlo. Majú kožuchy, hoci vôbec nie sú moderné. Majú auto, hoci im ho kúpil priateľ, v tom horšom prípade ho musia splácať ešte aspoň 10 rokov.

pexels.com

Mužské konto

Lacné ženy si často ulapia bohatých mužov. Tým to lichotí, pretože spravidla sú od nich starší a vyžívajú sa v pocite, že sú pre mladé dievčatá ešte stále atraktívni. Aj v tomto prípade existujú dva druhy lacných žien. Také, ktoré s bohatým mužom ostanú aj za nepriaznivých okolnosti, len aby mali dostatočný balík neustále po ruke, alebo také, ktoré ho vycicajú a potom odplávajú za novým životom. Tie svojho patróna a sponzora hľadajú dovtedy, kým nestratia mladosť a krásu. Teda, tú pomyselnú, o ktorej sú presvedčené.

Poznáte vo svojom okolí takúto ženu aj vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Zistite podľa tabuľky svoju ideálnu hmotnosť. Možno by ste vôbec nemali držať diéty, ale skôr naopak, priberať

zdroj: babskeveci.sk (M)

1
Komentovať