Ako vyzerá Adela Vinczeová či Lady Gaga bez make-upu? Na týchto fotkách by ste ich nespoznali

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Nezáleží na tom či ste celebrita, alebo ste len obyčajná žena. Verte tomu, že každá z nás má svoje dobré a aj horšie dni. A hoci možno na fotografiách a na rôznych podujatiach vyzerajú všetky celebrity dokonale, ich pleť taktiež potrebuje oddych.

Práve preto je úžasné, že aj také obrovské celebrity ako napríklad Jennifer Lopez či Lady Gaga nemajú najmenší problém ukázať samy seba na sociálnych sieťach bez makeupu a bez rôznych ďalších vecí, ktoré im pomáhajú vyzerať dokonale. Práve tieto celebrity všetkým ženám, ktoré sa z nejakého dôvodu necítia dobre vo svojom tele ukazujú, že je v poriadku nebyť vždy dokonalou. Preto vám prinášame galériu celebrít, ktoré nemajú problém s tým, aby ukázali na verejnosti svoju tvár v rôznych podobách.

Hviezdy do 40

Celebrity, ktoré majú niečo cez 30 rokov, ale ešte stále nedosiahli 40 sa o svoju tvár poriadne starajú. Keďže sú však v svojich najlepších rokoch, je jasné, že ich pleť len práve teraz začína pociťovať, že už nie je úplne pružná.

Jessica Biel

Jessica Biel je manželka Justina Timberlakea a mnohí ju poznajú hlavne zo seriálu V siedmom nebi. Okrem toho, že je herečka, je aj modelka a jej tvár pôsobí neuveriteľne dievčensky a zraniteľne, preto sa často ani veľmi výrazne nemaľuje.

Foto: profimedia

Mila Kunis

36-ročná Mila Kunis je manželkou herca Ashtona Kutchera. Objavila sa v niekoľkých populárnych filmoch ako napríklad Friends with Benefits alebo Matky rebelky. Mila sa niekoľkokrát objavila na titulkách časopisov nenalíčená, ale je jasné, že s tým nemá absolútne žiadny problém. Jej oči sú nádherné a výrazné aj bez líčenia.

Foto: profimedia

 

Adriana Lima

Nádherná modelka Adriana Lima má 38 rokov a nehanbí sa ukazovať samu seba na sociálnych sieťach bez makeupu a dokonca aj po cvičení, kedy väčšina ľudí vyzerá naozaj maximálne zle. Ona však vždy vyzerá ako keby práve odchádzala z fotenia. Napriek tomu, že bude mať 40, vyzerá stále neuveriteľne dievčensky.

Foto: profimedia

Lady Gaga

Lady Gaga je jedna z najznámejších speváčok na svete. Má 33 rokov a nezvyčajný vzhľad, no napriek tomu je otvorená, čo sa týka svojej tváre. Stále vyzerá viac, než len dobre, a to napriek tomu, že si občas vyslúžila vlnu kritiky za svoj výzor.

Foto: profimedia

Hviezdy do 50

Keď máte nad 40, vaša pleť už začína pociťovať starnutie. Napriek tomu sa o seba musíte poriadne starať a je možné, že by ste už mali začať používať rôzne špeciálne krémy či dokonca chodiť častejšie na kozmetiku.

Gwyneth Paltrow

47-ročná herečka, speváčka a spisovateľka Gwyneth v poslednej dobe často samu seba ukazuje bez makeupu, hlavne na sociálnych sieťach, čím búra všetky stereotypy. Hrala v Zamilovanom Shakespearovi, filme Ťažko zamilovaný alebo aj v Iron Man. Hoci paparazi často zachytia hviezdy aj v nelichotivých polohách, Gwyneth nemá problém ukázať svoju pravú tvár.

Foto: profimedia

Claudia Shiffer

49-ročná vysoká a krásna modelka Claudia sa o seba stará a je to vidieť aj na jej pleti. Je podobný typ ako práve Gwyneth a vyzerá neskutočne dobre, napriek tomu, že o chvíľu už bude mať 50.

Foto: profimedia

Eva Longoria

44-ročná herečka, aktivistka, režisérka a podnikateľka je idolom mnohých žien. Vyzerá neuveriteľne a jej exotický vzhľad jej pomáha k tomu, že skutočne vyzerá oveľa mladšie ako v skutočnosti je. Keď nie je namaľovaná, opäť pôsobí skôr dievčensky a hravo. Zahviezdila hlavne v seriáli Zúfalé manželky.

Foto: profimedia

Charlize Theron

44-ročná oskarová herečka Charlize má veľmi drsný vzhľad, no napriek tomu pôsobí oveľa mladšie, ako v skutočnosti je. Hrala vo filme Monštrum, za ktorý získala aj Oskara, no okrem toho hrala aj vo filme Rýchlo a zbesilo či Stará láska nehrdzavie.

Foto: profimedia

Hviezdy do 60

Keď už má žena nad 50, jej pleť je naozaj nastavená na starnutie. Väčšina hviezd však vyzerá aj tak dobre, a to bez kozmetických vylepšení. Niekedy stačí dobrá a kvalitná kozmetika a napríklad aj genetika.

Halle Berry

53-ročná Halle Berry je prvou Afroameričankou, ktorá získala Oskara. Je známa tým, že sa naozaj o seba dôkladne stará a cvičí. Vyzerá skutočne výborne a určite by jej nikto nehádal, že má viac ako 50 rokov.

Foto: profimedia

Jennifer Lopez

Čerstvá 50-nička Jennifer Lopez sa stará o svoju pleť a aj o to, aby ju udržala čo najdlhšie mladú. Vyhýba sa alkoholu, vyhýba sa aj cigaretám a pravidelne cvičí. Napriek tomu vyzerá naozaj neuveriteľne mlado a dievčensky.

Foto: profimedia

Slovenské celebrity

Trend bez make-upu je čoraz populárnejší aj u nás. Bežne ste mohli stretávať napríklad Adelu Vinczeovú, keď chodila na rannú šou do rádia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viktor Vincze (@viktorvincze) on

Podobne sú na tom aj moderátorky Telerána, Kvetka Horváthová nemá problém fotku bez make-upu uverejniť aj na Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kvetka Horváthová (@kvetkah) on

Niektoré celebrity sa boja najmä toho, že keď sa na verejnosti objavia bez make-upu, okamžite sa ocitnú v bulvárnych článkoch. Stále sú to však ženy a aj ony si môžu tento „luxus“ dovoliť. Najmä v časoch, keď sa do popredia opäť dostáva prirodzenosť.

Ktorá celebrita vyzerá podľa vás bez makeupu najlepšie?