Celý internet sa smeje na tejto titulke prestížneho časopisu. Všimnete si, čo tu nehrá?

Lucia Mužlová

Všetko je len jedna veľká ilúzia. Ani svet Hollywoodu nie je výnimkou. Samá dokonalosť, ani gram tuku navyše. Je však verejne známym tajomstvom, že fotografie sa digitálne upravujú. Len málo spoločností necháva fotografie, na ktorých nájdete stopy po celulitíde či striách. Magazín Vanity Fair prednedávnom predstavil fotografiu, na ktorej je zachytených 12 najväčších hviezd Hollywoodu. Fotografia mala zaujať. To sa jej aj podarilo. Ale úplne iným spôsobom, než sa pôvodne očakávalo. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Svetoznámu fotografku Annie Leibovitz určite netreba predstavovať. Má na konte nejednu kultovú snímku, ako aj bohaté portfólio. O jej prácu je záujem. Preto si ju vybral aj magazín Vanity Fair, aby zachytila 12 najlepších hollywoodskych hercov. Nájdeme medzi nimi Toma Hanksa, Nicole Kidman, Roberta De Nira, Oprah Winfrey či Reese Witherspoon. Práve posledná herečka však dopadla zo všetkých najhoršie. Omylom jej narástla tretia noha, čo však na prvý pohľad ani nevidno.

Tretia noha Reese Witherspoon

https://www.instagram.com/p/BebieSOlG3J/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_control

Našťastie Reese to zobrala naozaj športovo. Spolu s Oprah, ktorá dostala „do vienka“ tri ruky, ukázali, že majú zmysel pre humor, a že si dokážu spraviť zo seba srandu.

„Myslím, že už o tom všetci vedia. Mám tri nohy. Dúfam, že ma budete akceptovať takú, aká sám. Nikdy sa neospravedlním za to, že sa túlim k Oprah. Ak budete mať možnosť, vrelo vám to doporučujem,“ píše Reese vo svojom statuse na Twitteri. Aj Oprah to berie s podobným nadhľadom. „Budem akceptovať tvoju tretiu nohu, ak ty budeš akceptovať, že mám tri ruky.“ 

Trojruká Oprah

https://www.instagram.com/p/BeYssUjDinV/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_control

Zaujímavý na celej veci je samotný postoj magazínu, ktorý tvrdí, že na fotografii nie je žiadna chyba. Tretia noha je podľa nich v skutočnosti len lem šiat. K tretej ruke Oprah sa však nikto nevyjadroval. A čo sa týka samotnej autorky fotografie Annie Leibovitz, tá sa asi nebude pýšiť touto fotografiou.

Pozri aj: Test vytvorený len pre ženy: Odpovedzte na 4 otázky a zistite o sebe viac. Nikdy ma test neodhadol presnejšie ako tento!

boredpanda.com