Ďalší škandál v kráľovskej rodine. Princ William vraj čaká dieťa s inou ženou, naznačil to tento detail

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Ďalší škandál v kráľovskej rodine. Najnovšie špekulácie hovoria o tom, že princ William čaká dieťa s inou ženou. Objavili sa klebety o tom, že modelka lady Rose Hanbury je tehotná, pričom otcom má byť budúci kráľ.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informoval o tom portál Distractify. Niektorí ľudia preto tvrdia, že práve toto je dôvod, prečo sa Kate stiahla do úzadia, hoci oficiálne komunikujú príčinu operáciu, ktorú absolvovala v januári. Podľa klebiet je príčina práve nemanželský potomok. Špekulácie rozvírila aj fotografia, ktorá bola zverejnená minulý týždeň a na ktorej Kate nemá zásnubný prsteň ani obrúčku.

Je manželstvu medzi Williamom a Kate koniec?

Ľudia tak začali vo veľkom diskutovať o tom, že manželstvu medzi Williamom a Kate odzvonilo a prichádza rozchod. Niektorí ľudia teraz hovoria, že William sa podal na svojho otca kráľa Karola, ktorého princezná Diana opustila taktiež pre neveru.

Foto: profimedia

Lady Sarah Rose Hanbury patrí medzi najstaršie priateľky Kate Middleton a už dlhšie sa o nej povráva, že bola Williamovou milenkou, čo je aj dôvod toho, prečo sa prestali kamarátiť. Teraz niektoré britské médiá tvrdia, že pomer sa neskončil a dokonca je s princom z Walesu tehotná. Kate vraj Williama plánuje opustiť. Toto všetko sú však len klebety a špekulácie v súvislosti s tým, že Kate sa dlho neobjavila na verejnosti.

Najnovšie články