Dara Rolins oslávila 50-ku a zverejnila nádhernú fotografiu. Fanúšikovia si hneď všimli tento zaujímavý detail

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (dararolins_vermi)

Dara Rolins včera oslávila 50-te narodeniny a všetci jej fanúšikovia sa zhodli v tom, že na to absolútne nevyzerá. Pri tejto príležitosti zverejnila niekoľko fotografií a fanúšikom tiež poslala krásny odkaz.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dara Rolins na svojom Instagrame zverejňuje nádherné fotografie, na ktorých sa zdá, ako keby oklamala čas a vôbec nestarla. Ďalší dokonca hovoria, že je s vekom stále krajšia a krajšia.

Fanúšikom venovala milý odkaz

„Dnes, o 8 ráno, v čase keď deťom začína škola, priviedla Zlatka z Bratislavy na svet malú ManDARINKU. 7.12. je dnes a aj keď mám narodeniny každý rok, tieto sú výnimočné. 50 je mocné číslo a ja som šťastná, že som šťastná, zdravá, milovaná. Každý deň sa dívam rovnako zvedavo na to, čo ďaľšieho mi život prinesie a za tie roky som sa naučila prijať všetko ako „boží plán“. Osud, proste niečo, čo má v mojom živote miesto, z čoho sa mám poučiť, pochopiť, zoceliť, alebo iba obyčajne radovať.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Beriem všetko! Pretože TO je život… Ďakujem za všetky zážitky, ďakujem za Lolu, za svoju skvelú rodinu, lásku a ďakujem aj za vás, za miesto vo vašom srdci. A dopredu za všetky dnešné priania, virtuálne objatia v komentoch tu, na mojom účte. Aj vďaka vám som kto som, kde som…“ napísala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Pod fotografiu jej napísalo množstvo známych slovenských a českých osobností, vrátane Marty Jandovej, Lukáša Kimličku, Simony Krainovej či Martina Pyca Raucha. Dara si buduje svoju kariéru od útleho veku a patrí medzi veľmi obľúbené speváčky na Slovensku aj v Čechách.