Dcéra Julie Roberts oslávila 18 rokov. Hazel sa šoubiznisu vyhýba a tento detail nikomu neunikol

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (juliaroberts)

Dvojičky Julie Roberts sú už dospelé. Jedna z najobľúbenejších herečiek, Julia Roberts, je známa tým, že si svoje súkromie stráži a fotografie svojich detí nikde nezverejňovala.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dokonca ich neukazuje ani teraz, keď sú už dospelé. Výnimku tvoria zábery, keď sú ešte obe veľmi malé. Ako informuje portál PageSix, dvojičky Hazel a Finn, ktoré má Julia Roberts s Dannym Moderom, nedávno oslávili 18 rokov. Obe sa sociálnym sieťam vyhýbajú a ich rodičia sa snažia strániť ich aj od očí verejnosti.

Zverejnila milú fotografiu

Teraz Julia Roberts zverejnila milú fotografiu, na ktorých je spolu so svojimi deťmi. „18! Milujem vás,“ napísala. Pod fotografiou sa objavilo množstvo komentárov od ďalších známych hviezd, ako je napríklad Rita Wilson.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Julia Roberts (@juliaroberts)

Julia a Danny sa vzali v júli 2002 a obaja tvrdia, že ich deti sú splnený sen. Aj keď to nie je každý deň len o slnku, prináša im to veľa radosti. „Život, ktorý som si vybudovala so svojím manželom a život, ktorý sme si vybudovali s našimi deťmi, je tá najlepšia vec,“ povedala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Metro Society (@metrosocietyph)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Just Jared (@justjared)

Na verejnosti sa pred pár mesiacmi so svojím otcom objavila práve Hazel, ktorá na seba strhla všetku pozornosť, a to hlavne tým, ako veľmi sa podobá na svoju mamu.