Dara Rolins reaguje na nepríjemné komentáre: Môj problém sa vyriešil a to, či sa vám páčim, je mi jedno

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (dararolins_vermi)

Internet je skutočne veľmi vďačný priestor na to, aby si človek vybil svoju zlosť. Mnohí ľudia to dokonca priam húfne využívajú. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Každá osobnosť, ktorá sa rozhodne ukazovať časť svojho života na sociálnych sieťach, si koleduje o to, aby sa pod jej fotkami zbierali nevhodné komentáre plné urážlivých poznámok. Výnimku netvorí ani Dara Rolins, ktorá sa však nad komentáre dokáže povzniesť spôsobom sebe vlastným. Všetkým, kto má potrebu donekonečna komentovať každý jej krok, má odkaz. Napísala ho na sociálne siete.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Ľudia komentujú jej nos

„Som si všimla, že môj nos je dosť vďačná téma, tak poďme o ňom podiskutovať aj dnes, tu a teraz. Toooľkým ľuďom leží ten môj nos v žalúdku, nechápem čo tam robí. Dokonca sa nedávno nejaká pani v komente strachovala, či s tým, jak je „príšerný“, nemá problém aj moja dcéra! Takže k veci: Mojej Lole je môj nos ale že úplne voľný. Miluje ma aj keby som mala na hlave miesto neho chvost. Rovnako tak ako všetci, na ktorých názore mi záleží. Tí, ktorí ma majú radi pre moju podstatu a nikdy neriešili ani môj nos, to či som málo pekná alebo moc chudá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Problémy s dýchaním

Zaujímali sa o to, čo cítim, čo hovorím, čo ma trápi, jak sa chovám, jak jednám. S mojim nosom vediem tzv. verejný boj odjakživa a nezapieram žiadne zážitky s tým spojené. Začalo to dávno pred tým, než som podstúpila prvú operáciu. Už v detstve so mnou naši jazdili do nemocnice v Banskej Bystrici, kde sa snažili vyriešiť môj fatálny problém s dýchaním. Halooo, to som bola maličká a žiadne iné pohnútky, než tie čisto zdravotné neboli na programe.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Niekoľko opráv

Áno, v rannej dospelosti som cítila potrebu upraviť ho aj z iného, estetického hľadiska, pri čom sa nevylučovalo, že tým možno vyriešime aj môj naďalej trvajúci problém s dýchaním. Nedopadlo jedno ani druhé. No čo už, to sa tak občas stáva. Riziko podnikania. Nasledovali dve opravy, jedna v LA, ďaľšia v Madride. Dostali sme sa tak k akceptovateľnému tvaru, už nikdy nie k dokonalému vzhľadu, pričom problém s dýchaním sa ešte zhoršil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Čas bezvetria v covide som využila na návštevu doktora v Kyjeve, ktorý sa mimo iné špecializuje aj na túto problematiku. Nešlo o estetický zákrok, podotýkam. Môj problém sa tam vyriešil a ja konečne dýcham pravou aj ľavou dierkou, zhlboka a ľahko, tak ako som si vždy priala. Úprimne? To, či sa odteraz niekomu páčim menej, viac, alebo vôbec, mi je vďaka tomuto povznášajúcemu pocitu ale že úplne najviac jedno.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Viem o tom, že z hľadiska tvaru nieje dokonalý. To mi nemusí nikto hovoriť, aj ja mám oči.Nikdy ani nebol. A ak kvôli tomu, aby raz bol, podstúpim ešte ďaľších 150 operácií, je s dovolením, iba moja vec. Keby všetci hodnotili tak prísne hlavne tie svoje činy…“