Doteraz ste si nohy holili zle: Keď použijete žiletku takto, z výsledku budete prekvapený

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Holenie nôh je počas leta niečo, čo väčšina žien pokladá za rutinu. Možno však neviete, že si ich holíte úplne zle. Existuje nesprávna metóda, ktorá je často využívaná.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál The Sun, mnohé ženy volia nesprávnu metódu na holenie a zdá sa, že existuje len jeden spôsob, ako to robiť správne. Niektoré ženy sa holia proti smeru rastu chĺpkov a postupne si ich zmývajú. Zdá sa však, že neustále prechádzanie po nohe žiletkou hore a dole je oveľa efektívnejšie a vhodnejšie.

@stacymedlin When did you learn this??!!! I have been shaving my legs wrong my whole life!! #gamechanger #shavingyourlegs ♬ original sound – Stacy Garner Medlin

Jednoduché tipy

Podľa videí, ktoré sa objavili na TikTok-u množstvo žien tvrdí, že by im niečo takéto nikdy nenapadlo a sú prekvapené, že si oholia nohy oveľa rýchlejšie. Upozornila tiež na ďalšiu dôležitú vec a síce, aby ste žiletku po každom ťahu nenadvihovali a neoplachovali. Držte ju na pokožke a pohybujte sa postupne po celej nohy, tak zaručíte, že chĺpky nebudú v žiletke, ale zostanú na nohe.

Najnovšie články