Jennifer Aniston zverejnila fotografiu a fanúšikovia Priateľov sú nadšení. Hneď si všimli túto vec

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (jenniferaniston)

Obľúbené postavy Rachel, Phoebe a Monika sa opäť stretli, a to hneď pri krásnej príležitosti. Predstaviteľka Moniky, 58-ročná herečka Courteney Cox, získala hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Today, pri tejto krásnej udalosti ju nepodporil nikto iný ako jej herecké kolegyne a priateľky Jennifer Aniston a Lisa Kudrow, ktoré boli po jej boku, aby sa s ňou tešili a ospevovali ju. Jennifer Aniston pri tejto príležitosti na svojom Instagrame zverejnila hneď niekoľko záberov, ktoré nenechali fanúšikov chladnými.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Vďaka nej boli skutočnými priateľmi

„Všetkým nám vštepila do DNA, aby sme sa navzájom milovali a podporovali,“ povedala Jennifer. Obe spolu s Lisou povedali, že je to hlavne zásluha Courteney, že Priatelia boli taký fenomén, pretože spolu držali a poriadne sa nasmiali. „Od začiatku dám dávala najavo, že sme tím. Proste to bola šou o priateľstve, nie o súperení,“ dodala a povedala tiež, že práve vďaka nej vytvorili taký pevný kolektív.

Podporujú sa doteraz

Jennifer spomenula, že počas natáčania prvej série spolu každý deň hrali poker. Predtým, než odišli z pódia, Jennifer vymenovala niekoľko úspechov Courteney, a to nielen v hereckej sfére, ale aj réžiu či materstvo. Courteney je mamou 18-ročnej Coco Arquette, ktorá sa taktiež zúčastnila na ceremónii. Spomenula tiež vtipné poňatie sociálnych sietí.

Najnovšie články