Jennifer Lopez oslávila 53 rokov a vyzerá neuveriteľne. Zábery, ktorými oklamala čas

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (jlo)

Jennifer Lopez oslávila 53. narodeniny. Oslávila ich v Paríži na svadobnej ceste a prekvapila aj odvážnymi fotografiami na Instagrame.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál HarpersBazaar, speváčka a herečka oslávila 53 rokov 24. júla tento rok a pri tejto príležitosti zdieľala video na Instagrame, ktoré propaguje jej nové produkty JLo Body by JLo Beauty, vrátane spevňujúceho balzamu Booty Balm. Jennifer Lopez pózuje nahá, a potom má na sebe sexy čierne plavky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Krása nemá dátum spotreby

„Krása nemá dátum spotreby bola vždy moja osobná mantra, pretože som v biznise, kde sa oslavuje mládež a ľudí, najmä ženy, sa snažia v určitom čase odpísať… Je to, ako keby sme skončili a už nechcú, aby sme hrali v nejakých filmoch alebo už nechcú našu hudbu. Keď som vyrastala, vzhliadala som k Diane Ross, Cher a Tine Turner, ktoré mali okolo 50-tky a boli krásne,“ povedala pre portál People.

Sexy môžete byť v každom veku

„V každom veku môžete vyzerať a cítiť sa sexy. Nepáči sa mi veta: Vyzeráš dobre na 50, 40 alebo 30. Čo takto len, vyzeráš dobre?“ povedala. Dodala tiež, že vďaka svojmu manželovi Benovi sa cíti krásna. Prezradila, že jej hovorí, že sa mu páči, keď nemá na sebe nič, žiadne spravené vlasy ani make-up a aj tak sa cíti sebavedome a krásne. Dodala, že sa cíti úžasne vo svojej koži a vôbec sa nepozerá na to, koľko má rokov.

Najnovšie články