Princ Louis ukázal stránku, ktorá ľudí prekvapila: Toto je dôvod, prečo ho porovnávajú s princom Harrym

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (marieclaireau/dailymail)

Fanúšikovia kráľovskej rodiny súcitia s vojvodkyňou Kate, ktorá sa počas osláv jubilea snažila upokojiť svojho najmlašieho syna princa Louisa. Ten bol počas nedeľných slávností nepokojný.

Ako uvádza portál Tyla, najmladší člen rodiny Williama a Kate bol značne netrpezlivý a dokonca ho v jednom momente zachytili, ako zakrýva ústa svojej mame. Zatiaľ čo princ George a princezná Charlotte sedeli po boku svojho otca princa Williama a správali sa najlepšie, ako vedia, princ Louis sa správal ako typické 4-ročné dieťa, ktoré nevie obsedieť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daily Mail (@dailymail)

Ukázal, že je jednoducho dieťa

Robil rôzne opičky a ksichty a zdá sa, že bol celkom rád, že sa víkend osláv chýlil ku koncu. Neskôr ho na prehliadke videli, ako vyliezol zo svojho sedadla a sadol si na kolená svojmu starému otcovi, princovi Charlesovi. Hoci by ste možno čakali, že takéto správanie verejnosť skritizuje, stal sa pravý opak. Ľudia písali, že sú vďační, keď vidia, že Louis je jednoducho len obyčajné dieťa, ktoré sa správa na svoj vek.

Ľudia boli nadšení

Tiež ich potešilo, keď videli, že je jednoducho taký istý, ako sú aj ich deti. „Som šťastná, keď vidím, ako sa správa. Je to len dôkaz toho, že mu dovolia byť dieťaťom a neočakávajú, že sa bude správať inak.“ Ďalší tiež poznamenali, že je vtipné, ako na seba strhol všetku pozornosť.

Zároveň tiež poznamenali, že jeho podobnosť medzi ním a mladým princom Harrym, ktorý fotografom vyplazoval jazyk a princezná Diana sa ho len jemne snažila upokojiť. Tiež sa ako dieťa správal veselo a nedbal na to, čo sa od neho očakáva. Diana s tým žiadny problém nemala, pretože pre ňu bolo dôležité, aby jej deti zostali deťmi. Zdá sa, že rovnaké to má aj Kate.

2
Komentovať