Keď uvidíte, čo ukrýva tento miniatúrny domček, nebudete veriť vlastným očiam. Nič útulnejšie a krajšie sme v živote nevideli!

Monizz

Mini domčeky sú bezpochyby mimoriadne populárne a kupujú si ich ľudia po celom svete. Zariaďujú sa takmer ako domčeky pre bábiky a čím je interiér menší, tým býva spravidla osobitejší. Všetko sa mu musí prispôsobiť, a tak nikdy nemáte pocit, že ste prišli do obydlia z katalógu. Tento mini domček je jeden z nich. Krásy, ktoré ukrýva vyrážajú dych.

Článok pokračuje pod videom ↓
minirustic-cabin-tiny-home-1-1024x731
shareably.net

Vzhľad miniatúrnych domčekov je často jeden veľký klam. Zatiaľ čo zvonku je rozkošne malý a vyzerá priam ako chata, zvnútra sa pýši nádhernou rustikálnou útulnosťou.

mini1
shareably.net

Mini domček sa nachádza na nádhernom pozemku v bezprostrednej blízkosti lesa. Vysoké stropy a krásne drevené detaily sú to, čo mu dodáva osobitosť a akýsi prírodný luxus. Pri vstupe víta návštevníkov nádhernými prírodnými prvkami, svetlíkmi a strategicky umiestnenými oknami. Ako celok pôsobí hlavná miestnosť domu maximálne prirodzene a presvetlene. Majitelia sú vyznávačmi energetického úsporného životného štýlu, za čo majú náš obrovský obdiv.

mini2
shareably.net

Pri pohľade na kuchyňu je jasné, že pohodlie rodine, ktorá domček vlastní, naozaj nechýba. Napriek tomu, aký je dom zvonku malý, vnútri sa nachádza obrovský priestor, pričom kuchyňa s rozľahlou pracovnou doskou nie je výnimkou. V takomto dome by bola radosť večerať. Kuchyňa pôsobí veľmi príťažlivo a zároveň prakticky.

mini3
shareably.net

Kúpeľňa za ostatnými izbami vôbec nezaostáva. V prekvapivo priestrannej miestnosti to hrá rôznymi textúrami a aj svetlom.

minirustic-cabin-tiny-home-03-1024x731
shareably.net

Každý, kto uvidel spálňu majiteľov, zajasal. Prekrásna svetlá miestnosť s jedným úzkym oknom a poriadne zníženým stropom je útočiskom pred búrkou, pred slnkom, pred dažďom, vetrom či zlou náladou. Domček pôsobí, že by sa doň zmestila spálňa tak pre jedného, no on naopak ukrýva rovno tri. Nechceli by ste sa tu ráno zobudiť?

minirustic-cabin-tiny-home-06-1024x731
shareably.net

Rustikálna architektúra je ideálna na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky v srdci čistej prírody. Keby sme mali takýto dom, nikdy by sme nevyhľadávali dovolenku pri mori.

minirustic-cabin-tiny-home-07-1024x731
shareably.net

Dostatok denného svetla, originálne drevené podlahy a praktickosť obydlia priniesli majiteľom veľkú popularitu. Najnovšie uvažujú, že domček začnú prenajímať pre hostí. My by sme to rozhodne nerobili. Takýto skvost si treba užívať donekonečna!

zdroj: babskeveci.sk (Monika), shareably.net