Kráľovská rodina opäť čelí kritike. Objavila sa ďalšia zmanipulovaná fotografia, na ktorej je aj kráľovná Alžbeta

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Len chvíľu po tom, ako odborníci na fotografie našli na najnovšej fotografie Kate Middleton najmenej 16 chýb pri úpravách, objavila sa ďalšia nezrovnalosť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, pod drobnohľad sa dostala ďalšia fotografia, ktorú vytvorila Kate Middleton. Údajne aj táto fotka bola zmanipulovaná. Konkrétne ide o fotografiu, na ktorej je kráľovná Alžbeta spolu so svojimi vnúčatami a pravnúčatami, ktorú Buckinghamský palác zverejnil minulý rok v apríli 2023.

Ďalšia upravená fotografia?

Hoci je táto fotografia už takmer rok stará, spoločnosť Getty Images oznámila, že obrázok bol zmanipulovaný, respektíve digitálne vylepšený. Fotografiu vytvorila Kate počas rodinného výletu do Balmoral v lete 2022. The Telegraph zdôraznil niekoľko „nezrovnalostí“ – napríklad zvislú čiaru, kde tartan sukne zosnulej kráľovnej nesedí, alebo digitálnu úpravu vlasov Mie Tindall. Na fotografii je vraj minimálne šesť nezrovnalostí.

Správa sa objavila, keď sa pod hľadáčik dostala fotografia, ktorú zdieľali princ a princezná z Walesu na Deň matiek. Na nej našli hneď niekoľko chýb, napríklad zvláštne vlasy princeznej Charlotte aj princeznej Kate, či rukávy na svetri. Kate sa neskôr prostredníctvom sociálnych sietí ospravedlnila za kontroverziu, ktorú vyvolala a priznala, že sa hrala s úpravami. Na druhej strane pôvodnú fotografiu nezverejnili.

Najnovšie články