Krásna postava nie sú len dlhé nohy či ploché brucho. Tento odkaz mladej mamičky by mali vidieť všetky ženy

Gabriela Kinčoková

Príchod dieťaťa na svet zmení všetko. Všetko, vrátane tela mamičky. Ploché brucho a pekné nohy nahradia strie či jazvy. Nie je to však dôvod nato, aby sa žena prestala mať rada alebo začala svoje telo skrývať. Dôkazom toho je aj mladá mamička Ali Fedotowska, ktorá na svoj Instagram pridáva fotky po svojom tehotenstve a za nič sa nehanbí. Na fotkách ukazuje svoju lásku k svojmu telu. Tak nech je inšpiráciou pre každú ženu!

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ali Fedotowsky-Manno (@alifedotowsky) on

„Počas toho ako sa na seba pozerám v zrkadle, mi nedá nevšimnúť si, že moje boky sú širšie ako bývali alebo, že vrásky sú hlbšie než kedykoľvek predtým. Moje brucho už tiež nie je také ploché ako kedysi,“ takýto popis pridala na fotku Ali. 

„Potom si však spomeniem nato, že tie boky sú širšie, pretože odrodili dve krásne deti. Vrásky mám hlbšie, pretože som prežila niekoľko bezsenných nocí, aby som si bola istá, že mojim deťom nič nechýba. A moje brucho nie je také ako kedysi, pretože 18 mesiacov dokopy v ňom moje deti mali svoj domov,“ pokračovala Ali. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ali Fedotowsky-Manno (@alifedotowsky) on

„Keď som sa prvýkrát rozhodla dať na Instagram fotky môjho tela po pôrode, vedela som, že ľudia ma budú súdiť či mať negatívne komentáre. Chcela som však motivovať všetky matky, ktoré si myslia, že pôrod ich pripravil o krásne telo. Len pár minút po pridaní fotky som mala veľké množstvo komentárov od rôznych mamičiek,“ hovorí Ali. 

„Mám pocit, že teraz musím urobiť ešte viac. Cítim, že som pre tie matky ako vzor. Veľa z nich napísalo, že moja prvá fotka v nich niečo zlomila a oni začali milovať svoje telo so všetkými svojimi chybami,“ dodala. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ali Fedotowsky-Manno (@alifedotowsky) on

„Moje telo je normálne ženské telo. Aj žena, ktorá je plnšej postavy je žena. Neexistuje žiadny prototyp dokonalej ženy, pretože je dôležité milovať svoje telo s každou chybou. Som rada, že som mohla ukázať mamičkám, že sa to dá,“ povedala Ali. Hlavnou úlohou, ktorú si Ali dala, je motivovať všetky ženy. Aby sa na svoje telo nepozerali tak, že je škaredé, ale aby si povedali, že čo všetko už zvládlo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ali Fedotowsky-Manno (@alifedotowsky) on

Verím, že ten kto ešte nemal možnosť vidieť príspevky Ali sa na ne pôjde pozrieť. Je krásnym príkladom toho, že by sme sa nemali pozerať nato, že na žene je dôležitá len krásna postava. Krásna postava je tá, ktorá sa nebojí ukázať svetu aj po pôrode.

Pozri aj: Chlapček poslal list svojmu otcovi do neba. O pár týždňov neskôr prišla odpoveď z pošty, ktorú vôbec nečakal

Gabriela, mother.ly

Najnovšie články